Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyushoz tippek?

Husky kutyushoz tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy rengeteg információ van fent a huskykról, az oldalon rengeteg kérdést is elolvastam már, de szeretnék még tippeket, ötleteket, információkat és hasznos tanácsot kérni tőletek, husky tulajdonosoktól.


A kutyusról annyit, hogy novemberben fog megszületni és ha minden igaz akkor januárban kerül majd hozzánk. Kennelből vesszük. Eddig egy németjuhászunk volt, aki már elpusztult sajnos.

Tudom, hogy a husky még csak kicsit sem hasonlít a németjuhászhoz, nagyon sokat olvastam és informálódtam róluk, nem szeretnék felelőtlenül egy ilyen karakterű és mozgásigényű kutyust venni, nem lenne jó sem neki sem pedig nekem.

Ezért is született meg ez a kérdés, nagyon megköszönném, ha husky tulajdonosok írnának, főleg a neveléséről és az abból adódó nehézségekről, hasznos tippekről, kinek hogy sikerült ezeket a nehézségeket kiküszöbölnie.

És konkrét kérdésként pedig szeretném megkérdezni, hogy kutyasuliba érdemes-e járni huskyval és ha igen, hány hónapos kortól?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 16. 18:49
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:
Azért vannak a tenyésztők, hogy az ilyen kérdésekre válaszoljanak. Több oldalon keresztül lehet írni a huskyról, és lehet pont nem azt szeretnéd tudni. Inkább a tenyésztőt kérdezgesd.
2020. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tenyésztővel is felvettem a kapcsolatot és minden kérdésemre választ kaptam tőle is. :)
2020. márc. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!