Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki oda lépne hozzatok...

Ha valaki oda lépne hozzatok az utcán és azt mondaná hogy a helyszínen ad 1 millió eurót a kutyátokért oda adnátok?

Figyelt kérdés
Ha igen ha nem miért?

2019. szept. 18. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy igen 😁 bár nincs is kutyám.Viccet félre téve nem tudom hogy odaadnám e vagy sem.Ha odaadnám ilyen rengeteg pénzért(ami tuti kamu) akkor biztos lehetnék benne hogy nagyon rossz helyen van a kutyám,ha pedig nem akkor sajnálnám azt a sok pénzt de legalább jó helyen van a kutyusom.Nehéz dönteni mert itt rgy vagyonról van szó
2019. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mint ahogy anyámat, vagy a testvéremet sem adnám. Azért, mert ugyanúgy családtag, meg azért sem, mert csak egy beteg agyú perverz adna ennyit egy kutyáért, nyilván undorító dolgokra kellene neki, szóval semmiképp. Rosszabb lenne, mint ha prostinak állnék, ott legalább csak magamat adnám oda, nem egy nekem kiszolgáltatott élőlényt. Undorítónak érezném magam, nincs annyi pénz, nincs az a tárgy a világon, ami megérné.
2019. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Soha! Ő az én kis hercegnőm, imádom! (Ne értsétek félre, nem úgy mint egy anya a gyerekét, de nagyon szeretem ezt az állatot).
2019. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan a kutyusom már nincs velem, jó ideje elment szegényem. Még mindíg hiányzik, a barátom volt. Nem lett volna annyi pénz széles e világon, amennyiért oda adtam volna bárkinek. Soha!
2019. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Igen, mindannyian ezt mondjuk.

De ha meglebegtetne a kezebe azt a rengeteg pénzt, nincs az a gazdi aki el ne gondolkodna rajta....

2019. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ilyen eset a rotimmal,bár ott az összeg racionálisabb 100 000 ft volt. naná hogy nemet mondtam! persze vannak olyan tényezők amitől igent mondanék egy ilyen ajánlatra,pld nem tudnék megfelelő tartási körülményeket biztosítani,vagy tenyésztő lennék.ha jól tudom egyes kutyákért pld tibeti masztiff,adtak ekkora összeget
2019. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam már rajta, hogy ha jönne a jótündér és azt mondaná, hogy elengedi lakáshitelt a kutyáért cserébe, mit mondanék. Egyértelműen nemet. Azt viszont már elfogadnám, hogy a lakás áráért örökké velem legyen a kutyám, addig éljen, amíg én is.
2019. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Annó 2000 eurót ajánlottak az angol bulldogmért cserébe. Természetesen nemet mondtam. Nem minden a pénz.
2019. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Nincs kutyám,de arra a napra szereznék egyet,vigyétek.
2019. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Összenéznénk a kutyámmal aztán körberöhögnénk.


Ezer éves, ezer baja van, kizárólag a szentlélek és a saját makacssága tartja össze. Új gazdit kizárt, hogy megszokjon, döglött kutyával meg nem tudom, mit kezdene (és nem is akarom tudni)...

2019. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!