Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehet barátokat...

Mennyire lehet barátokat szerezni egy kutyaiskolában?

Figyelt kérdés

Kissé üres most az életem, csak kötelességek teljesítéséből és kutyázásból áll. De még ez is csak pár óra utána ülök a gép előtt. :( Év közben ugyanez van csak még iskola is.

De nemsokára elkezdünk kutyaiskolába járni végre és reméltem hogy ott találok barátokat. Ti szereztetek ott barátokat?

A másik meg az hogy ez mennyire tölti ki az életet? Mert így felsorolásra, hogy iskola, kutya, barátok, feladatok, elég kevésnek hangzik, nem tudom a valóságban milyen... Eddig mindig csak iskolai barátaim voltak, meg a család, de mióta nagyobb vagyok azt már nem igénylem.


2010. júl. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam , össze szoktunk jönni kocsmázni szaéonnátsütni bográcsozni , pedig 14-55 évesek vannak , nagyon jó kis társaság :)
2010. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szalonnát
2010. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Am merre felé laksz ?
2010. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Főváros mellett.
2010. júl. 15. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ahová most mész, nem találsz jó társaságot. Ha jól érzed magadat. lesz bőven barát. Ha nem, keress másik iskolát. Nálunk még házasság is előfordult:)))
2010. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, akkor reménykedhetek! :D
2010. júl. 15. 19:45
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Mindenhol lehet barátokat találni, ha nyitott vagy rá.

Egy kutyasuliban legalább közös az érdeklődésetek.

Én speciális suliba jártam (csak egy-két fajtával foglalkozott a kiképző) és ott ismerkedtem össze sok kutyás barátommal. Aztán bővült a létszám, hogy egyéb rendezvényeket is csináltunk a kutyáinknak.

2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a csoporttársak között nem szereztem barátokat, mert annyira el voltam foglalva azzal, hogy a kutyámra figyeljek, hogy a nevükre sem emlékszem a többieknek. Ellenben a kiképzők halálra nyaggattam a kérdéseimmel, rájuk határozottan emlékszem, és megkedveltem őket. Ha komoly kutyás terveid vannak, akkor ajánloma Népszigetet. Ott úgy van, hogyha elvégzed az alap és a középfokot, akkor lehetsz klubtag. A klubtagok havi 6000 ft-ot fizetnek (azt hiszem) és szakértő segítségébel klubfoglalkozásokat tartanak. Van nyomkövetés, őrző védő, agility, frisbie, bemutató csoport, meg bármi, amihez csak kedved van. Rendszeresen összejárnak, nagyon jó társaság, és komoly barátságok köttetnek.


Emellett szerintem a kutyához való hozzáállásuk is messze a legszimpatikusabb a hazai kutyás társadalomban.

2010. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Azért már van tapasztalatom, úhy szerintem tudok majd másra figyelni.
2010. júl. 15. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, születésem óta volt kutyám de borzasztóan érdekes dolgokat tanítottak ám :)
2010. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!