Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az hogy egy kutya...

Mit jelent az hogy egy kutya Flipperkoponyájú?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van egy magyar vizslája, és mindig mondja hogy elege van a Flipperkoponyájú hulladék vizsla kutyájából. Szereti a kutyát, kizárólag csak mindig ezt mondja rá, mi lehet ez?

2019. okt. 15. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Múltkor hallottam olyat, hogy vasgolyó koponyájú.
2019. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szomorú, hogy ilyet mond, hogy hulladék, főleg egy vizslára... szegény kutyus...
2019. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem kérdezed meg az ismerősödet?
2019. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondja el soha, csak nevet.
2019. okt. 15. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Flipper egy delfin.Palack orr,lapos koponya.

Gondolom ahhoz hasonlítja az ebet és ez egyfajta gúnyolódás lehet. :D

Vagy a játéktermi játékra gondol,de az kicsit esélytelenebb.


Mindig meglep mikor valakinek nem ugrik be filmből,sorozatból vagy játékból valami aztán rájövök,hogy én kezdek öregedni,nem mással van a baj..régi tv műsor úgyhogy az emberek egyik fele már elfelejtett sok mindent a másik meg még nem látta. :D

2019. okt. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezzel arra akar célozni, hogy bolond, izgága. Nyilván nem gondolja komolyan, hogy hulladék, de mivel a kutya úgysem érti néha szoktak így poénkodni az emberek.
2019. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, szóval szereti...mégis undorítóan szidja és elege van belőle. El kéne ettől a nyomorulttól venni azt a kutyát.
2019. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!