Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos kiskutyám...

Van egy 3 hónapos kiskutyám de nem eszi a száraztápot mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Már egy napja nem evett semmit mert úgy gondolom hogy ha nem adunk semmi mást a kutyának akkor elöbb vagy utöbb ennie kell.De jó ez egy 3 hónapos kutyának?lehet adni neki házi ételt is?egyátalán lehet egy kiskutyát ugymond éheztetni?
2008. nov. 17. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, majd atrakjak az allatok temakorbe a kerdest.


Szerintem adhatsz neki hazikosztot, az enyem is evek ota azt eszik, semmi baja tole, persze arra figyelek, hogy nagyon fuszeres kajat ne kapjon, ha hust sutok, meg nyersen odaadom neki az adagjat, nagyon szereti.


Es mindig legyen eleg vize!

2008. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a házi koszt híve vagyok, a mi kutyánk azt eszi amit mi, persze fűszereset vagy csípőset nem. Ez a legváltozatosabb egy kutyának..Nálunk kap sok zöldséget, gyümölcsöt is! Nyers húst nem szabad!! Néha adok neki jobbfajta konzervet is, száraztápot nagyon ritkán. Persze nem szabad elkapatni, hogy ne válogasson!
2008. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez fajtától is függ,a kistestűek kényesebbek kaja terén.pl.nekem is kicsik vannak.nálunk mindig előttük van egy is száraz táp.általában azt ropogtatják reggel,este pedig vagy alutasakos kaja,vagy főzök nekik csirkemellet,combot,rizzsel.vagy ha olyan a mi kajánk,akkor abból kapnak.de az ne legyen fűszeres,erős,édes,zsíros se.én inkább külön főzök nekik.jó,ök már 1és 2évesek,de amig kicsik voltak,akkor vagy gy csináltam,h az egyik étkezés volt száraztáp,a többi főzött,vagy sajt,ilyesmi.vagy volt amokor már akkor is előttük volt mindig a sáraz.ezt sokan ellenzik,én igy csinálom.próbálj meg másfajta szárazat adni neki.elég aprók a szemek?
2008. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénk sem ette meg, aztán rájöttünk, ha levest vagy tejet öntünk rá eszi.Így lassan rászokott.
2008. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt tanácsolták,hogy öntsünk rá levest ,vagy valamilyen szaftot. Az én kutyám így se nagyon ette meg,de azért megpróbálhatjátok.
2008. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2008. nov. 20. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

KÖLYÖKTÁP!!!Kisebb és könnyebben rágható,több benne a vitamin,nyomelem,fehérje,mint a felnőtt kutyáknak készültekben és ízletesebbek is.Ehet házi kosztot,de ne ez legyen a mindennapi betevője!Viszont ebben az életkorban a csonttal nagyon kell vigyázni.

Éheztetni?Kínozni akarod,vagy felnevelni?Max. a napi négy etetést egyre,kettőre szűkíteni.Jah és a napi mozgásról akkor még ne is beszéljük...lételem...

2008. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!