Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban is lehet boldog egy...

Lakásban is lehet boldog egy kutya?

Figyelt kérdés
Bár a kutya tényleg napi 14-16 órát alszik vagy legalábbis szunyókál, tartja magát a hit, hogy kertes házban jobb neki. Tényleg jobb szerintetek? Ha mondjuk rendesen foglalkoznak vele a lakásban, plusz napi 2-3 órát kivisszük, akkor se érzi jól magát panelban? A lakás elég nagy (80 nm) és nagyon szeretjük az állatokat. Gyerekek is vannak.

2019. okt. 22. 19:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy leírod, úgy biztos semmi baja nem lesz. Vidéken, meg kirakják vmi karámba, azt rá se néznek. Sok ilyen van errefelé. Vagy esetleg sok kutya van összezárva, ahol az egyik terrorizálja a másikat.


Meg egyébként is sztem egy kutya esetleg akkor nem boldog, ha egész nap verik.

2019. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Boldog a garzonunkban. Heti 3/szor vee megyek futni. Azon kivu jatszatom mas kutyakkal. Amstaffom van.

Neh elajandekozd .

2019. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyának sem kell egész álló nap kint lennie. Ha rendszeresen meg van sétáltatva, kap törődést, akkor lehet boldog egy kutya lakásban is. Sőt, vannak kifejezetten szoba kutyák, amiket kint nem lehet tartani.
2019. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

persze.


Nyilván jobb házban, de főleg a gazdának kényelmesebb.

2019. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Panelban van mentett kutyám, sportolok is vele, abból ítélve, hogy folyton vigyorog és az árnyékom, reggel a lábamnál ébred, szerintem jól érzi magát.
2019. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%

Én nem tartok kutyát jelenleg, mert paneban lakok. De ha lemegyek, mindig hallok 1-2 kutyát, aki nyüszít vagy ugat, vonyít magában....

A kutya falkaállat. Stresszeli a magány, valamint a kintről beáramló hangok, szagok, amiket nem tud leellenőrizni.


A lakás minden pontját ismeri, egy nagy ketrec neki. Csak innen még ki sem tud szaglászni, mint egy kertből.

2019. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
Valamint az se tesz jót, hogy otthagyja a falkavezér(gazda) egész napra. A kutya úgymond kimarad a "vadászatból" minden nap. Mintha ki lenne zárva a falkából.
2019. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

"De ha lemegyek, mindig hallok 1-2 kutyát, aki nyüszít vagy ugat, vonyít magában...."


Az én egyik szomszédom a kutya jövetele után kb fél évvel látott meg együtt a kutyával először, és akkor jegyezte meg, hogy nem is tudta, hogy van kutyám. Ez a szomszéd nyugdíjas, egy emeleten lakunk, otthon van napközben, ha a kutyám nyüszítene, ugatna, hangoskodna, azt biztos, hogy hallaná, és nem abból jött volna rá, hogy lett kutyám, hogy meglátott vele mikor a kutya már fél éve ott volt. :-)

2019. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%

Az a te kutyád.


Attól,mert 1 kutya jól érzi magát, még nem lesz jó a többinek!!!

2019. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%

A szomszédnak egy staffi kanja van. Díjnyertes fedezőkan. Néha úgy vonyít/nyüszít, h irgalmatlan...


Múltkor szóltam, h nagyon vonyít a kutya. Mi volt a reakció? Mint itt a gyk-n:az nem lehet, ő lemozgatja blablabla.

2019. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!