Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sima tápról váltok hidegen...

Ha sima tápról váltok hidegen sajtoltra akkor is fokozatosan kell?

Figyelt kérdés

Ugye másabb az emésztési ideje egy sima meg egy hidegen sajtoltnak.


Így nem tudom,hogy keverjem e vagy inkább ne.


Bár a mostani táp nem az igazi,mert minden 3. kakik nagyon laza,sok a puki, sok a kaki. Nem igazán vált be.


Ettől már csak jobb lehet :D


2019. okt. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen mindegy miről váltasz mire mindig fokozatosan kell átállítani, hogy hozza szokjon a kutya bélflórája.
2019. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszi!
2019. okt. 24. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Mindíg fokozatosan kell áállni.

Ezt a más emésztési időt valaki kitalálta és tök jól hangzik de valójában baromság.

2019. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Meg kérdezhetem mire állsz át és miről?
2019. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Brit care senior bárányosat kap most és Lukulus marhásra akarok.


Vmiért a Brit care család nem jön be a kutyámnak. Elsőnek nyulassal próbálkoztam, de sok sok puki és laza széklet. Pedig fokozatos volt az átállás.


Fokozatos volt a senior barányosra is, de ennél napi 4 kaki van amiből kettő tuti laza. Ez sem tetszik,mert normális volt a kakija mindig,meg sokallom a mennyiséget.


Most kipróbálnék vmi teljesen mást, kapott régebben hidegen sajtolt tápot nagyon bejött neki,csak csirkés volt és vakarózni kezdett tőle, halasat meg nem ette.

2019. okt. 25. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem , remélem beválik :)

Én most tast of the wild re szeretnék át allni remélem jót fog hozni

2019. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az aki azt mondja hülyeség a fokozatos átállás annak vagy nincs kutyája vagy nem váltott meg tápot.

Korábban acana tápot adtam ami egy úgymond prémium minőség meg sem vált be széles lett a kutyám tőle és sok is volt a széklete ez kutyától is függ jelenleg happy dog-al etetem és elég jónak gondolom széklete kisseb és az állaga is jó. A pro plan is jó volt de egy idő után már nem akarta megenni.

A lényeg nehéz megtalálni a kutyának a megfelelő tápot de egyszer csak meglesz. Van aki egy markát “reklámoz” mert neki jó volt de egy másik kutyának nem biztos hogy ugyan olyan jó lesz.

2019. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ha érzékelem,hogy vmelyik táptól már nem olyan a széklete esetleg már ideje azzal etetek és a kutya nyamnyogja akkor váltok.
2019. okt. 26. 20:07
 9/11 A kérdező kommentje:

Real Nature-el etettem 1,5 éve már,de egyszerűen szerintem rosszabb lett vagy a kutyám emésztése lett más. De elkezdett több széklete lenni és fogyott. Dupla adagot kapott és még így is fogyott a kaki mennyiségéről már nem is beszélek. Váltottam.,mert RN-ből csak a kengurusat ette, a többit nem, amit még megevett a vadisznós,attól is sok lett a kaki.


Aztán kolléganőm mondta a brit care nyulasat, átálltunk arra, de ugye már írtam, nem jött be, ahogy a bárányosa sem jelenleg.


Remélem,bízom benne,hogy Lukulus hidegen sajtolt táp már beválik :D

2019. okt. 26. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Real naturrel ugyan így jártam
2019. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!