Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyit tesztek félre...

Ti mennyit tesztek félre állatorvosra, vagy hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

A kutyának külön tartok számon pénzt, hónapra lebontva, ami étel, játék, orvos stb. Úgy gondoltam, hogy havi 15 ezret ha félreteszek, jó lesz. (Ha kell menni orvoshoz, van rá, ha nem kell menni, akkor is elteszem).


Na most, elkapott egy fertőzést, és ez a kis látogás eddig 27 ezer forintba került, 2 hét múlva újabb 15 ezerre számíthatok.


Szerencsére nem gond kifizetni, csak mostmár elbizonytalanodtam, hogy mégis mennyit tegyek félre erre a célra, vagy hogy csináljam?


Ti hogy csináljátok ezt?


2019. okt. 25. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kutyámra lakásbiztosításhoz tartozó kisállatbiztosításom van, amit eddig egyszer vettem igénybe, nem volt gond vele. A másik kutyámra már nem tudtam kötni biztosítást, mert idős. Ha vele valami lesz, akkor a megtakarításaimból fedezem.

Mellesleg a tacskó alapvetően nem beteges fajta (nekem is azok vannak). Amire fokozottan oda kell figyelni, az a gerincük. Tanácsos kerülni a lépcsőzést, ugrálást és a túlsúlyt.


8-as válaszoló: Már nekem is feltűnt, hogy itt a kutyás topikban más kérdéseknél is rendre le vannak pontozva a válaszok. Szerintem valami elmeroggyant jár ide és éli ki a frusztrációját. Ne foglalkozz vele.

2019. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 Köszi!
2019. okt. 25. 19:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Kölyök kora óta van egy kutya persejem. Havi fixen 3000 Ft-ot tettem félre kölyök kora óta + ami apró marad a pénztárcámban hó végén. Nekem szerencsém volt eddig csak oltások miatt kellet hozzányúlni és egyszer a szívféreg teszt miatt. Most 4 éves elég szép összeg van a persejben. Remélhetőleg sokáig nem kell még hozzányúlnom.
2019. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!