Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 15 éves és még...

A kutyám 15 éves és még mindig tud futni játszani meg ilyesmi. Ha nyulammal összeengedem akkor minden békés, de ha otthagyom őket elkezdenek verekedni és egyben játszani. Szerintetek mit csináljak hogy csak játszanak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...a Kutyádban csak ot van a kutyai ösztön, harcol, vadászik. Ebből nem lehet kitanítani. Ha nem vagy velük zárd el össze őket, és ha például napozol, kintt vagy akármi, tudod figyelni őket, akkor legyenek eggyütt.
2010. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi. *Zárd el őket.
2010. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ezt már én is próbáltam és csak játszanak pofozgatják egymást
2010. júl. 17. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon fontos, hogy amikor "együtt" vagytok és figyelni tudod őket és akkor kezd el egy picit durvulni, éreztesd vele, hogy nem helyes amit csinál. Mindenféleképpen változasd meg a megszokott hangsúlyon és mondd azt neki határozottan, hogy FÚj rossz kutya, nem szabad!! Esetleg beszélhetsz hozzá, hogy nem szabad ilyen csinálni szegény nyuszival miközben a nyuszit simogatod, esetleg ha jó jutalomfalatot adni neki.(hogy azt megszokja, hogyha jól viselkedik, kaphat valamit, így kicsit neki is megéri :) ) Nálunk ezek mindig beváltak, kiképzésen tanultuk ezeket.
2010. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon.
2010. júl. 17. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2010. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. júl. 17. 16:29
 8/8 Failure válasza:
Szerintem lehet, hogy éhes a kutyád... megkellene etetni, vagy magát eteti meg a kutyád és a nyulad bánja. :/
2010. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!