Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem a kutyámat...

Hogyan hűtsem a kutyámat ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Van egy Shih-Tzu kutyám és mint a legtöbb kutya,ő is szenved ebben a melegben,ráadásul panelban lakom és egész nap ide süt a nap,hiába húzom le a redőnyt, attól még 40 fok van a lakásban.Már több helyre is tettem neki vizet, hogy jövet-menet tudjon inni,mert alapvetően is nagyon kevés vizet iszik,de ez sem segít,egész nap úgy liheg, mintha futott volna több km-t.Arra gondoltam, hogy beteszem a kádba és lezuhanyzom,de azt hallottam , hogy az nem tesz nekik jót...
2010. júl. 17. 11:30
1 2
 1/12 wowosgyerek válasza:
28%
vidd ki a kertbe tegyél ki 2vödör vizet és homokba áss neki egy jó kis gödröt ahol hempereghet az lehűti őket.
2010. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

És ez?


[link]

2010. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
mi is panelben lakunk yorkim van. Mi őt napi 3x-4x vizezük. Mármint bevizezzük a bundáját. Ettől nem lesz baja...
2010. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

A hasukat és a fejüket érdemes nedves törülközővel hűteni esetleg egy tálcára, gyerekkádba egy kicsike hüvös vizet engedni és rávezetni a használatára. A zuhanyzástól sem lesz baja ha tetszik neki:)

A korareggeli és esti órákat meg érdemes a szabadban füves területen kihasználni.

2010. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

11:35-nek!!!


Hálás köszönet,szívem szerint én is ezt csinálnám egész nap.

Hála az égnek az én "ruhám" nem ilyen óriási.:)))

2010. júl. 17. 11:45
 6/12 A kérdező kommentje:

A többi választ is köszönöm,sajnos kertem nincs,tehát az kilőve,viszont reggel 7 körül és este 10 után szoktunk menni,olyankor legalább 1 órát lent van és nagyon élvezni.Napközben csak egyszer,az első fűcsomót megcélozza és utána már fut is vissza a házba.

Na most akkor megyünk és zuhanyzunk.:)

2010. júl. 17. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Én megértem, én is majd' megdöglök ebben a melegben, pedig még kutya sem vagyok...
2010. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Mindennap feltesz valaki egy vagy kettő ilyen kérdést! Nem értem miért nem vagytok képesek vissza olvasni, és a kereső is van KÜLÖN kutyák témakörbe!! Akinek meg valami komoly baja van az állatának, vagy valami, az meg nem kap elég választ, mert az ilyen hülyeségek miatt lejebb megy a kérdésük, és hamar eltűnik!!!
2010. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És Te most mit csináltál???

Elpazaroltad a drága idődet,egy ilyen "hülye" kérdésre.:) Nekem ez volt fontos,másnak a sajátja az.Szoktam válaszolni én is komolyabb kérdésekre,de egyébként meg azt gondolom,ha valakinek beteg a kutyája,akkor az állatorvostól kérdezzen és ne tőlünk.Nekem pl.ettől áll égnek a hajam,hogy néhány kérdésnél egyértelműen látszik,hogy komoly baja van az állatnak,de mégis itt várja ki a válaszokat a problémára...

2010. júl. 17. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem is vegyél neki egy gyerekkádat, vagy vmi hasonlót, engedj bele vizet és szépen vezesd rá, hogy feküdjön bele a vízbe (persze ne legyen jéghideg) Nekem bullmacim volt lakásban, én a kádba engedtem kb 20 cm vizet, beletettem, ráparancsoltam, hogy "fekszik" és szerencsére meg is tette :) Olyan boldogan sasolt ki a kádból (pont a szobával szemben volt a kád), alig tudtam kikönyörögni belőle.
2010. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!