Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem a kutyámat...

Hogyan hűtsem a kutyámat ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Van egy Shih-Tzu kutyám és mint a legtöbb kutya,ő is szenved ebben a melegben,ráadásul panelban lakom és egész nap ide süt a nap,hiába húzom le a redőnyt, attól még 40 fok van a lakásban.Már több helyre is tettem neki vizet, hogy jövet-menet tudjon inni,mert alapvetően is nagyon kevés vizet iszik,de ez sem segít,egész nap úgy liheg, mintha futott volna több km-t.Arra gondoltam, hogy beteszem a kádba és lezuhanyzom,de azt hallottam , hogy az nem tesz nekik jót...
2010. júl. 17. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nekem Labradorom van és családi házban lakunk, de én teszek ki neki egy nagy lavorba vizet és azt harapdálja, meg tapossa, meg fröcsköl benne utána elmegy aludni, aztán újra, és mikor lemegy a nap akkor meg elmegyünk sétálni meg utána még éjfélig kinnvagyunk vele, szztem te is tegyél ki hidegvizet egy lavorba! Vagy fujjad!XD
2010. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kedveskedhetsz neki hűtött/fagyasztott gyümölccsel is. Biztos örülni fog neki :)
2010. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!