Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan akarok elköltözni,...

Jogosan akarok elköltözni, mert az anyám nem érti meg, hogy ne etesse hülyeségekkel az állataimat?

Figyelt kérdés

Állandó délutános munkám van, anyukám délelőtt dolgozik és amikor nem vagyok otthon folyton olyanokat ad a kutyámnak, macskáimnak, ami nem tesz jót nekik. Többször volt emiatt gyomor problémájuk, illetve lehet, hogy a későbbiekben bajuk lehet tőle. Hiába mondom, hogy nem jó nekik, mindig azt mondja, hogy "ennyitől? hiszi csak egy kicsit adtam" mondom neki, hogy semennyit se kéne, mert NEM jó nekik, erre ő van megsértődve.

Elegem van a folytonos veszekedésből és hogy nem tehetek semmit ellene.

Anyámnak vennék egy saját állatot, amivel azt etet, amit akar, én meg viszlát.

De ez sem tetszik neki, mert hogy akkor ő egyedül maradna.


2019. okt. 28. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt vágesz, hogy ha az állatokkal ezt csinálja, majd a gyerekeddel is ezt fogja. Az indok pedig az lesz, hogy "miért gond, hiszen téged is felneveltelek".

Nem tudom hány éves vagy, de jobban járnál, ha elköltöznél.

2019. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!