Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a 3 hónapos...

Hogy szoktassam le a 3 hónapos yorkimat a kaki evésről? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár kocka ananászt kell vele etetni és állítólag akkro nem fogja megenni mert büdi lesz nagyon(ne konzerveset).Amúgy ha jól tudom ez azért van mert nem emészti meg rendesen az ételt amit kapott és ezért kicsit kaja szaga lesz a kakijának is.
2010. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Spektrumon van egy kutyás műsor, ott is volt ilyen, zászlót szúrtak közvetlenül a kaki mellé, és nem a kakit hanem magát a zászlót nevelték bele a kutyába hogy nem szabad
2010. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
nekem is egy időbe evett a csivavám kakit, de ráütöttem a fejére mindig és hangosan rászóltam hogy "nem szabad", és úgy egy-két alkalom után már nem ette
2010. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen minőségű táppal eteted? Lehet az is, hogy nem jut elég tápanyaghoz és így próbálja "pótolni".
2010. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
amugy azért eszi meg, mert szobatisztaságra törekszik, és nem akarja, hogy mérgesek legyetek, inkább eltünteti.
2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
utolsó ez hülyeség
2010. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem hulyeseg, ez tenyleg lehet egy ok.

Ha pedaul keson buntetik meg a kutyat a bekakilasert, nem pedig idoben, amikor eppen csinalja, akkor a kutya mar nem erti, hogy miert kapott ki, hanem csak azt fogja felfogni, hogy mindig akkor kap ki, ha kaki van a kozelben. Igy, hogy elkerulje a buntetest, inkabb eltunteti a "nyomokat" es megeszi a kakit.

Csak akkor, abban a pillanatban szabad buntetni(=leszidni), ha eppen tortenik a rossz cselekedet.

Ha nem emiatt eszi meg, akkor amiatt, amit mar korabban irtak, hogy nem teljesen emesztodott meg a kaja es erzi rajta a tapnak a szagat. Ha ananaszt etetsz vele, attol kellemetlen szaga lesz a szekletenek es nem fogja megenni.

Nem vagyok szakerto, igy lehet, hogy mas oka is lehet, de en csak ezt a kettot ismerem.

2010. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Logikusnak hangzik, de nem az. Tenyésztő vagyok, pontosan tudom mikor kell kikapnia ha kakil, nekem mindegyik időben kapott ki, egyik sem végzi a lakásban, mégis nagyritkán megeszik.
2010. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)

Amúgy Royal Canin Yorkiknak való tápot kap, és sokszor eszik gyümit:)(imádja) és mindenfélét megeszik!

Az ananásszal megpróbálkozunk!Köszi mégegyszer!

2010. júl. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!