Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő kutyások! Titeket...

Kezdő kutyások! Titeket mennyire zavarnak (vagy zavartak) a mindenre rátelepedő szőrszálak (és azok mennyisége), miután ugye hosszú időn keresztül nem volt (a kutyák megjelenéséig) sehol egy sem?

Figyelt kérdés

Meg lehet ezt idővel szokni?


Párotok, vagy családtagjaitok meg tudták szokni, nem szóltak emiatt?



2019. nov. 3. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
ja, és az új hapsim anno közölte velem hogy beteg a kutyám, ennyi szőr nem normális :D mondtam neki, hogy te vagy beteg.. hazavar, ragadj porszívót gyakrabban. azóta 2 éve együtt élünk, neki sem tűnik már fel.
2019. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Uszkárunk volt anno, mikor még lakásban bent tartottunk kutyát. Nem igazán érzékeltük a jelenlétét ilyen értelemben, 10+ év alatt nem rémlik, hogy szőrt találtunk volna valahol.

Persze gyakrabban kellett feltörölni, seperni és porszívózni, mintha nem lett volna kutya a lakásban, de nem volt egy nagy macera.

2019. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Szonyeg kidobni.

Olyan ruhakat venni,amire nem tapad a kutyaszor illetve egy razassa leesik. Softshell ,selyem,sudogis melegito,stb.

Fenyes jarolap.

Hasonlo szinu ruhak,mint a kutya.

Lakktaska,lakk mubor lepedo,agytakaro.


Nyerskoszt: nalunk alig van kutyaszor.


Vegyel kisebb teljesitmenyu izzokat,amiben nem latszik ugy.


Vedd lazan es elvezd az eletet,sportolj tobbet a kutyakkal.

2019. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem tudom eldönteni, hogy ezeket komolyan gondolod-e, vagy valamiféle vicc akar lenni.... :DDD

2019. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13: és milyen sok ilyen beteg ember van ..
2019. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Már régóta papagájtartó voltam, mire kutyám lett. A papeszok is szemetesek, tollak, magok... Szóval nem okozott problémát a kutyaszőr. Illetve az én hosszú hajam is hullik... 😁
2019. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én kutyáimnak nem hullik.Nincs sehol.

Bichonféléknek nem hullik,ha egészségesen van tartva és kefélve.


Saját hajszálaimat viszont mindenhol megtalálom :D


moszkvaiból meg a tibetiből rengeteg kijön.


Hetente alapos átkefélés,kefe,furminátor, német juhászos gereblye ezekkel vmennyivel jobb lesz a helyzet.

2019. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

idövel megszokja az ember, de én naponta végigtakarítom a lakást a

kis-kedvencem féle szőrkefével

2020. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekünk huskyk vannak. Szörnyűek, amikor vedlenek, ezért is vettünk szárítógépet. És hengereket tettünk a bejárati ajtókhoz, amik leszedik a szőrt.

Heti 3x pórszívózunk és 2x sepregetünk. A szőnyegeket mi is kicseréltük bambusz szőnyegekre.

2020. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!