Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az, amit feleslegesen...

Mi az, amit feleslegesen vettél meg a kutyádnak és mi az, amit bár előbb megvettél volna?

Figyelt kérdés

Volt olyan tárgy vagy bármi, amit megvettél még a kutyus érkezése előtt, készülve rá, de aztán felesleges volt?


Volt olyan, amit később szereztél be, de jó lett volna ezt már jóval előbb?


2019. nov. 5. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Sok játék, labda, bizbasz amire rá se bagózott vagy 5 perc alatt szétszedett én meg aggódhattam hogy mennyit nyelt le belőle. Ami bevált az a sima mezei bot, illetve az anione márkának filc játékai amivel valamiért aludni szeret. Ha szétszedi és lenyeli az sem baj mert természetes gyapjú. A többit odaadtam állatmenhelynek.

Műanyag tál, nagyon cuki csak nem egészséges. Helyette fém és kerámia tál vált be.

Rossz minőségű étel. Szegénynek olyan hasmenést csinált majd elpusztultunk a szagtól. A jó minőségű táp elengedhetetlen, hosszú távon az ára is megtérül.

Hám. Sokkal jobb a nyakörvnél. Ha világit a sötétben az nagyon jól jön téli estéken.

Klikker totál fölösleges volt, szóbeli parancs+juti fali teljesen jól bevált. A klikkert nem érti (vagy én használtam rosszul).

Puha ágyat kb 4 hónap múlva vettünk neki, addig takarója volt csak és az ágyon aludt velünk. De azóta ki sem lehet vakarni a saját ágyából, így mindenkinek kényelmesebb az alvás.

2019. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 evimeri ***** válasza:
83%

Felesleges logikai játék, kutyaruha.

Amire jobban oda kellett volna figyelnem a táplálása. Nagyon fogköves és büdös a lehelete. Egyszer már leszedettem neki, de már idős így már nem szívesen altatják, ha nem muszáj.

2019. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!