Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok tapasztalatokat...

Írnátok tapasztalatokat légcsőszűkülettel kapcsolatban? Priviben is jó 😊

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
fulladás
2019. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek oda írkálsz valami "okosat" csak úgy unalomból mert éppen unatkozol és azt hiszed vicces vagy?
2019. nov. 5. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindenkinek. Aki értelmes kérést ír ki annak igyekszem értelmesen válaszolni.
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*kérdést
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebben mi az értelmetlen?
2019. nov. 5. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire lesz segítségedre, de: köhögött a kutyám, másnap vittem orvoshoz, ahol kiderült hogy megfázott. Mondtam az orvosnak, hogy “örülök”, mert amilyen rosszakat írnak a neten a köhögésről, légcsőszűkület stb. Nos, azt mondta az orvos, hogy leginkább kölyökkorban alakul ki, utána nagyon ritkán. Ha megnyomsz a kutya nyakán egy pontot, akkor köhög. (Orvos tudja, otthon ne nyomogasd).


Miért kérdezed egyébként? Már megállapították a kutyádnál, vagy erre gyanakodsz?

2019. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megállapították nála röntgenen és az összes orvos azt mondta aki megnézte , hogy ne aggódjak miatta mert nem súlyos és nagyon sok kistesű kutyánál van ez sajnos. Meg a környezetünkben is van egy pár légcsőszűkületes kutyus és nekik sem súlyos és az ő gazdáik is megnyugtattak csak én aggódom túl a dolgot. Egyébként a mi orvosunk auz mondta inkább idősebb korban alakul ez ki.
2019. nov. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!