Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez kutyatartóknál megszokott/n...

Ez kutyatartóknál megszokott/normális?

Figyelt kérdés
Van egy nagynéném akit finoman szolva senkisem kedvel a családban,nagy (beteges) kutya rajongó.Az egészben a lényeg,hogy egy két alkalommal meglátogatuk,nagyon sajnáltam,hogy rossz véleménnyel van a család rólla (anyukám,testvéreik,tesómék,nagyanyám stb.) Gondoltam adok egy esélyt hátha jobb kapcsolatba kerülünk és nem lesz magányos.Van 4 kutyája,betegesen rajong értük (ágyában alszanak,bárhova felmehetnek,szájon nyalhatják szóval szinte mindent szabad a kutyainak) A lényeg,hogy amikor legutóbb meglátogattuk a kutyái össze vissza ugráltak minket,ellökték a kisfiam,a gyerekem szájába nyaltak,és amiért arrébb küldtem a kutyáit (mész innen ennyit mertem mondani) vérig sértődött,lehordott minden szívtelennek...probáltam békíteni,csillapítani,de hiába.A jó multkorában a fiam (2éves) meghúzta a kutya fülét,de egyből felvettem a kisfiam és mondtam h nem szabad,mutattam h kell símogati,akkor is verig sertòdött h neveljem meg,hát pont a szeme láttára magyaráztam/mutattam h szabad simogatni vagy vertem volna agyon egy 2 éves gyereket? Szerintem nem normális a nő,értem miért utálja mindenki,ez bolond.Kijelenti h egy kutya annyit sőt egyenesen többet ér mint egy ember/gyerek,úgy h neki nincs is gyereke.Ismertek ilyen fanatikus kutya őrülteket?

#kutya #antiszociális #bolond #őrült #brutálagyhalottlelkironcs
2019. nov. 11. 14:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egyébként többet felé biztos nem megyünk :) majd ha leesik a lábárol ápolják a kutyái,hisz a családot és barátokat pótolják a "kis négylábúegészvilágonalegfontosabbmosolytvilágbéķétmegcélzószeretetzsákok" 😅
2019. nov. 11. 19:50
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy azért tartja többre a kutyáit, mert intelligensebbek sok embernél. Mint pl. nálad is kérdező. Aki a saját anyanyelvén ilyen ordenáré minőségben képes csak írásban megnyilvánulni, az tényleg nem ér többet egy kutyánál. Tanulj meg, kedves apuka írni, és csak utána pofázzál a nénire.
2019. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

látom már,hogy tényleg egyre többen vannak ilyenek mint a "szegénynéni"(=Bolondog) mindenkinek joga van élni a saját életét,van akinek jut normális alakinek csak magányos és szánalmas .... egy kutya nem inteligens,inkább ösztönlény :) láttad már a segg*t vagy a p*csét nyalni? Siman dobj a foldre egy szal kolbaszt es jatsz halotattat,nézzük kihez megy elősször :)



Antiazociális

2019. nov. 12. 06:20
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

Huha, nagy gondok vannak nálad is. Lehet, hogy az ember intelligens, de sajnos te ebből kimaradtál. Ha ennyire egyszerű és éretlen vagy, nem biztos, hogy kellett volna az a gyerek neked. A helyesírásod és fogalmazási képességed pedig valami borzalmas. És ha a szülő buta, a gyerek is sajnos az lesz.


Mellesleg nem kell összehasonlítani a kutyát és a gyereket. Nem is értem miért erőlködsz ezen. Ez valami komplexus nálad? Ennyire frusztrált az életed? Viszont neked lenne könnyebb ha elfogadnád, hogy például nekem sokkal fontosabbak és előrébbvalóak a saját kutyáim, mint a te gyereked.

2019. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem csodálom, hogy a kutyait többe nézi, ilyen rossz indulatu család után

Bocsi, de elég gaz, hogy kibeszeled és itt minősíted, úgy, hogy nem tudja megvedeni magát.

A gyerekeid meg neveld meg, vagy ne engedd oda az allathoz, ha nem megy. Igaza volt.

2019. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
na negérkeztek a lelkiaberált kutya bolondok XDDD Sose lessz normális életetek,magányosan,kutyaszagúan halltok meg és a világon senkisem emlékszik majd rátok :) basszus !!!! 😂😂😂😂😂
2019. nov. 12. 11:15
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Ne értsen senki félre, nem értek egyet a nagynénéddel és nyilvánvaló, hogy nem fogod a gyerekedet emiatt leordítani. De nekem is van kutyám és én úgy vagyok vele, hogyha valaki nem szereti a kutyanyálat vagy azt, hogy ő is, mint családtag felmehet az ágyra/kanapéra, akkor ne is jöjjön a lakásomba. Ilyen egyszerű.
2019. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Csak,hogy tisztán lássuk a dolgokat elmondom,hogy mi nem szorulunk nagynénémre,nagyon is elvagyunk a cslad többi tagjával.Csupán megsajnáltam,hogy senkisem beszél vele,el nem hívja senki semilyen családi eseményre.Az anyukája(nagymamám) tesói,unokaöccsei,unokaihugai mind viszolyognak tőle.Én sajnáltam és gondoltam adok egy esélyt magunknak,hogy megismerjük,de most megtudtm,hogy miért nem foglalkozik vele senkisem.Antiszociális,emberekkel vló kapcsolatra képtelen.Én nem mondtam,hogy zavar ahogy a kutyáival él(ágyon alvás,szájon nyalás stb.) csak azert irtam le mert ez nem normális.A saját házában azt csinál amit akar,Ő dolga.Egyébként meg egy ket eves kisgyerekre ordítani amiert egy kutya fulet meghuzta?!?!?Könyörgöm mi erő van egy kisgyerekben?Egyébként is egyből elhúztam a fiam onnan és mutattam h kell szepen simogatni a kutyát,hát nem fogom kidobni a gyerekem egy koszos kutya miatt....ekkor tragediat csinalni egy kutya miatt..... amikor a fim szajaba nyalt a gusztustalan kutyaja elnyomtam a fejet a kutyanak es annyit mondtam,hogy mészel!Nyilván nem ordítva pofoztam fel a kutyát a házában....Annyira mar nem izgat rájöttem h bolond a nő,és az ilyen antiszoc kutyabolondok velemenye (miszerint a kutya a gyereke,es hulye vagyok meg a gyerekem is,a bolondnőnek van igaza,az egesz csalad hulye) nem izgat!


szép estét!

2019. nov. 12. 17:32
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha a gyereked meghúzta a kutya fülét, azt csak azért tehette meg, mert neveletlen is és mert te sem figyeltél rá. Gondolom ha erre a kutya odakap és lett volna egy helyes seb a gyereked pofikáján, te lettél volna felháborodva. Persze, hogy minden normális ember, mint a nagynénéd is, rászól a gyerekre, ha már a szülő képtelen nevelni és odafigyelni! Nem a mási embert kellene szidni, hanem inkább a saját fejedben rendet tenni és kicsit jobb és figyelmesebb szülőnek lenni!
2019. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Még csak 2 éves!!!! Mi a francrol beszéltek? A bolond nem rá szólt hanem üvöltött,de minek is probálom elmagyarázni kutya bolondoknak....hisz nincs gyereketek mert sose kelletek senkinek....Könyörgöm 2 éves kisfiúrol beszélünk,mi az h neveletlen?mert egy rohadt korcsnak a fulet meghuzta?Akinek nincs gyereke az miről beszél? Egyébként is miután "meghúzta" a kutya fulet elmagyaraztam h igy nem szabad es megmutattam h kell simogatni egy korcsot.....uhhh ezt a sok vilagszemetet
2019. nov. 13. 05:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!