Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois X Kaukázusi juhászkutya?

Malinois X Kaukázusi juhászkutya?

Figyelt kérdés

kb 5-7 hetes a kiskutya és valószínűleg (ezt mondták) ilyen keverék. Egy bácsi kutyusa volt aki sajnos elhunyt az örökösök pedig nem tudták megtartani.


Van már kutyás tapasztalatom, a kutyussal nem lesz gond. Nagytestű, erős őrző védő lesz az biztos. Arra lennék kíváncsi hogy akinek van esetleg ilyen kutyája vagy hallott ilyen mixről tudnék-e beszélgetni. Tudom, lutri de azért segítene egy tapasztalat (méret, szőr, inkább pásztorkutyás jelleme van vagy malinoisos stb)


Kerestem googlen illetve néhány ezzel kapcsolatos Fb csoportban de nem igazán találtam infót


2019. nov. 14. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ismerem a malinois fajtát az egyik kedvenc fajtám de egyenlőre saját tapasztalatom nincs vele. Azonban a kaukázusival van.

Egyik ismerősömnek van egy fajtatiszta és egy keverék. Akinek az apja a kaukázusi az anyja pedig egy foxi. Ahoz képest, hogy az anyja foxi óriási méretű. Már most akkora mint az apja pedig 8 hónapos körül van.


Ha mindkettő fajtatiszta volt mármint a szülők akkor is nehéz megmondani és akkor is az lenne ha csak olyan fajtájú keverékek.

Olyan almot tudok felhozni amivel van tapasztalatom:németjuhász Beagle keverék. Az én kutyám kisebb alkatú Beagle méretű kinézetre mint egy németjuhász a színezete is azonban bicolor is. Ő kisebb és teltebb alkatú. Az egyik testvére mindketten kanok sokkal de sokkal nagyobb ő is olyan színezetű de ő vékonyabb. Kiskorukban mindketten ugyan akkorák voltak.

Szóval ez teljesen ki számíthatatlan. Ez a genetikán múlik.


Régebben olvastam egy ilyesmi mixről megprobalom megkeresni neked.


De az biztos, hogy nagyon lesz az őrző ösztön és valószínűleg aktív is lesz.


Sokat segítene ha lenne képed a kölyökről.

2019. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Most néztem és tálatam egy ilyet is.


[link]

2019. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy foxi hogyan hordott ki kaukázusi kölyköket? Úgy tudom baja lehet a szukának ha sokkal nagyobbtestűtől vemhes.
2019. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess ár, hogy egy 8-9kg-os szuka és egy 50-70kg-os kan kutyának közös kölyke van...
2019. nov. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért nem lehet el hinni. Egyik ismerősömé. Én sem értettem, hogy hogyan jött ősze nekik. Azóta viszont a szukát nem láttam. Annyit érzékeltem, hogy a kutya vemhes sajnos szinte minden évben elett. Aztán láttam a kölyköt az anyát meg nem.
2019. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!