Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hét, hónap múlva tudtál...

Hány hét, hónap múlva tudtál nyugodtan aludni a kiskutyától?

Figyelt kérdés
Elalvás után 1 órával már nyüsszög, aztán 2 óra múlva megint... aztán 3 óra múlva megint...
2019. nov. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7 honaposan vettem az amstaff kolykot a tenyesztotol! Rogton jol alzdtunk. 1 het mulva leragta a ketrec zarjaty. Azota szabadon alszik a szobankban.
2019. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú életem során volt már egy párszor kölyökkutyám, de nem emlékszem semmilyen zűrre. Mondjuk én elég jól alszom, lehet, hogy egy kis nyüszögésre fel sem ébrednék.

Minden kiskutyának az ágya közvetlenül az ágyam mellett volt, a kezem lelógattam hozzá, simizgettem és volt puha plüssállatuk, amivel összebújtak.

Lehet, neked is kellene ilyet venni, csak arra figyelj, hogy ne legyen nagy merev szeme és ne legyenek fogai.

Puha, nála picit nagyobb valami jó eséllyel megvigasztalja.

2019. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen hoztam 2 hét volt amikor végre csendben volt és végig tudtam aludni az éjszakát. Most meg már tovább alszik, ha előbb kell akkor csendben végig várja amíg felkelek. Most 5 hónapos.
2019. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém azután hogy elhoztam egy hétig sírt éjszaka. De minden nap egyre kevesebbet. Mondjuk ő husky akik amúgy is szeretnek énekelni. Pár nap és abba hagyja.
2019. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem megjósolható, attól is függ, mennyi idős a kiskutya - az én kutyámat 6 hónaposan fogadtam örökbe, az első perctől jól aludt. Korábban a dobermannomat 4 hónaposan vettem, vele sem volt ilyen gond.

Összességében, ha jól kezeled a kutyát, 1-2 héten belül megszűnik a probléma.

2019. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 nap után. 12 hetesen került hozzám. Sokszor elküldtem aludni, mikor nem bírt magával. Azóta sincs gond vele. Most 7 hónapos.
2019. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés vagyok, mert hihetetlenül kiegyensúlyozott a kutyám. 8 hetesen került hozzám, a kiságyát a franciaágyra tettem, ő abban aludt, én mellette. Éjszaka egyszer felkelt, odakuszkorgott hozzám. Akkor kivittem elvégezni a dolgát és aztán aludt tovább. Nem volt nyüszítés, bepiszkítás is csak akkor, amikor játék közben elfeledkezett magáról. Munkahelyre vittem magammal, így nem sokkolta az, hogy egyedül kellett lennie. A mai napig megmaradt a kiegyensúlyozottsága. Soha nem volt ennyire problémamentes kutyám.
2019. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 hónaposan került hozzánk, 2 napig sírt este nagyon, azóta nem.

Kinti kutya

2019. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!