Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Hány hét, hónap múlva tudtál nyugodtan aludni a kiskutyától?

Elalvás után 1 órával már nyüsszög, aztán 2 óra múlva megint... aztán 3 óra múlva megint...

nov. 15. 21:55  Privát üzenet  

A válaszok
7 honaposan vettem az amstaff kolykot a tenyesztotol! Rogton jol alzdtunk. 1 het mulva leragta a ketrec zarjaty. Azota szabadon alszik a szobankban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont nov. 15. 22:20 Privát üzenet

Hosszú életem során volt már egy párszor kölyökkutyám, de nem emlékszem semmilyen zűrre. Mondjuk én elég jól alszom, lehet, hogy egy kis nyüszögésre fel sem ébrednék.

Minden kiskutyának az ágya közvetlenül az ágyam mellett volt, a kezem lelógattam hozzá, simizgettem és volt puha plüssállatuk, amivel összebújtak.

Lehet, neked is kellene ilyet venni, csak arra figyelj, hogy ne legyen nagy merev szeme és ne legyenek fogai.

Puha, nála picit nagyobb valami jó eséllyel megvigasztalja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont nov. 15. 23:43 Privát üzenet
8 hetesen hoztam 2 hét volt amikor végre csendben volt és végig tudtam aludni az éjszakát. Most meg már tovább alszik, ha előbb kell akkor csendben végig várja amíg felkelek. Most 5 hónapos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont nov. 15. 23:57 Privát üzenet
Az enyém azután hogy elhoztam egy hétig sírt éjszaka. De minden nap egyre kevesebbet. Mondjuk ő husky akik amúgy is szeretnek énekelni. Pár nap és abba hagyja.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont nov. 16. 06:22 Privát üzenet

Pontosan nem megjósolható, attól is függ, mennyi idős a kiskutya - az én kutyámat 6 hónaposan fogadtam örökbe, az első perctől jól aludt. Korábban a dobermannomat 4 hónaposan vettem, vele sem volt ilyen gond.

Összességében, ha jól kezeled a kutyát, 1-2 héten belül megszűnik a probléma.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont nov. 16. 08:13 Privát üzenet
2 nap után. 12 hetesen került hozzám. Sokszor elküldtem aludni, mikor nem bírt magával. Azóta sincs gond vele. Most 7 hónapos.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont nov. 16. 08:54 Privát üzenet
Nagyon szerencsés vagyok, mert hihetetlenül kiegyensúlyozott a kutyám. 8 hetesen került hozzám, a kiságyát a franciaágyra tettem, ő abban aludt, én mellette. Éjszaka egyszer felkelt, odakuszkorgott hozzám. Akkor kivittem elvégezni a dolgát és aztán aludt tovább. Nem volt nyüszítés, bepiszkítás is csak akkor, amikor játék közben elfeledkezett magáról. Munkahelyre vittem magammal, így nem sokkolta az, hogy egyedül kellett lennie. A mai napig megmaradt a kiegyensúlyozottsága. Soha nem volt ennyire problémamentes kutyám.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont nov. 16. 10:41 Privát üzenet

3 hónaposan került hozzánk, 2 napig sírt este nagyon, azóta nem.

Kinti kutya

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont nov. 18. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két hónap körüli barátokat (nyugodtan írjon az is, akinek idősebb/fiatalabb) éjjel is minden étkezés előtt tisztába teszitek?
16 hónapos kisfiú miért nem alszik nyugodtan?
Mikor évül el? 2007-ben pénzbüntetésre ítéltek. Nem fizettem meg, ezért 11 hónap szabadságvesztésre változott. Sikeresen külföldre menekültem. Mennyi ideig kell még várnom, hogy...
Milyen fejhallgatót ajánlanátok 5000 Ft körül, ami meg is éri azt a pénzt, és nem romlik el 3 hónap alatt? árkategóriában mit ajánlanátok? Tapasztalatokat is nyugodtan írhattok.
E hónap 20. -a körül lesz peteérésem, nagyon szeretnénk kisbabát, de a párom most náthás lett, így nem merek belevágni. Okozhat e valami bajt, vagy nyugodtan próbálkozhatunk?
Csaszarral szultem lehet e nyugodtan ulofurdot csinalni 6.5 honap utan?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!