Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kérjem meg a szüleimet...

Hogyan kérjem meg a szüleimet hogy lehessen egy kutyám?

Figyelt kérdés
Már van egy kutyánk de ő hiába van nagyon jól megnevelve nem engednek el vele sétálni mert hogy túl nagy és elhúz stb pedig nem.... úgyhogy szeretnék egy tacskó kölyköt anyukám simán benne lenne viszont apukámat nehezebb meggyőzni van 2 tengerimalavom100%ban én gondozom őket illetve van 4 macskánk meg van 2 csigám hogyan tudnám meggyőzni apukámat mindig azt mondja hogy már túl sok állat van és nem fér ide több de tényleg ő lenne az utolsó és teljesen én gondoznám 16 éves vagyok 2 éve győjtök hogy lehessen tacskóm győjtöttem 100000ft ot de apa így sem akarja engedni mit tegyek?
2019. nov. 24. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Oszt mibű tartanád el őtet?


- doki

- zabányi való

- csipsz

- ebadó

- ...


Meg ki takarít maj utána, anyude?

Oszt suli alatt, ki viszi ki fosatnyi?

2019. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
abbol tartanám el hogy van 100000ft om abba beleszamoltam az oltást és az orvost meg a kaját is amíg suliba vagyok lehetne az udvaron oda kakilhat mert van az udvaron fűtött kutyaház
2019. nov. 24. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha a szüleid nem szeretik akkor úgy se lehet.

Amúgy a 4 macska is elég egy házhoz, minek több még.

Ráadásul lehet hogy megölnék egymást, mert azér tudjuk, kutya macska barátság.

2019. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
dehogy ölnék meg egymást a kutya meg a macska az összes macskánk szereti a kutyákat kiskorában pedig az előző kutyánkat is simán hozzászoktattuk a macskákhoz
2019. nov. 24. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A 100e Ft aprópénz erre a célra. A kiskutya ha fajtatiszta, akkor legalább 160e-be kerül. Az első évben ha nem lesz beteg, akkor is sok oltást kell kapnia, táp, egyéb felszerelések... És akkor nem történt még semmi. Ráadásul ha végzel a sulival, akkor várhatóan el fogsz költözni, a kutya pedig marad szüleid nyakán.
2019. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

100.000 forint még nem elég egy tacskóra. Minimum 150ezer forint tenyésztőtől nem szaporítótól.

Ha tovább tanulsz ki gondozza majd a kutyát?

2019. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha továbbtanulok viszem a kutyát is és a közelben lévő menhelytől szeretnék örökbefogadni ahol az örökbefogadási díj 5000ft
2019. nov. 24. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Várj két évet, addig gyűjts még, illetve foglalkozz az ottani állatokkal. Azután, ha megvagy 18, akkor saját felelősségre vállalhatsz kutyát, akár el is költözhetsz vele.
2019. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

A nagykutyaval setalj. Otthon mutasd be az agyatlan szuleid ek,h setaltok.


A szuleid undoritoak,h nem biznak benned. Ez itt a fo problema. A bizalom hianya.


Miert nem jon el veled egyikuk megnezni,amikor setalsz a nagy kutyaddal??? Meg ez i mar nem akarja a r.hadek,h tudod setaltatni.

2019. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, szedd össze magad és vidd a jelenlegi kutyát sétálni. Ha nagyon nem tudod kezelni a pórázhúzást, vegyél neki haltit.

Ha nagyon nem akarják engedni a szüleid, jövő hétvégén vedd rá őket, hogy menjetek el szombat, vasárnap sétálni a kutyával és vezesd te a kutyát. Akkor majd látni fogják, hogy komolyan gondolod és ura vagy a helyzetnek.

Engem se akartak engedni, csak én 11 voltam és őszintén bevallották, hogy félnek, hogy ránktámad egy önsétáltató kutya.


Másik: Ha nem zárkózol el az örökbefogadástól, miért akarsz most fajtatiszta kutyust? Nagyon sok kicsire növő kölyök van a menhelyeken, csak körül kell nézni kicsit.

2019. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!