Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kérjem meg a szüleimet...

Hogyan kérjem meg a szüleimet hogy lehessen egy kutyám?

Figyelt kérdés
Már van egy kutyánk de ő hiába van nagyon jól megnevelve nem engednek el vele sétálni mert hogy túl nagy és elhúz stb pedig nem.... úgyhogy szeretnék egy tacskó kölyköt anyukám simán benne lenne viszont apukámat nehezebb meggyőzni van 2 tengerimalavom100%ban én gondozom őket illetve van 4 macskánk meg van 2 csigám hogyan tudnám meggyőzni apukámat mindig azt mondja hogy már túl sok állat van és nem fér ide több de tényleg ő lenne az utolsó és teljesen én gondoznám 16 éves vagyok 2 éve győjtök hogy lehessen tacskóm győjtöttem 100000ft ot de apa így sem akarja engedni mit tegyek?
2019. nov. 24. 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16 évesen ga még gond is lenne, valószínű meg tudnád oldani. Én is ennyi voltam, és voltak érdekes pillanatok a nem kicsi kutyámmal, de egyszersem rántott el. Ha nem látják a szüleid vidd el.
2019. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a már meglévő kutyussal törődj.Milyen lenne már hogy a kicsit viszed sétálni a nagyot meg nem...

Mutasd meg a szüleidnek hogy eltudod vinni sétálni.

2019. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!