Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet hogy lehessen egy kutyám?

Figyelt kérdés

Egy tacskót szeretnék, de már van egy másik kutyánk, 11 éves, nem lehet vele semmit kezdeni. (tapasztalat)

Az unokatesóméknak van egy tacsijuk nevelgetem, már sok parancsot is tud, sétáltatom ezt mindet tudják.

De hogy miért nemengedik?

Ugye van egy másik kutyánk, a tacsi mindent széttépne, borítgatná a virágot, de hiába mondom nekik. NEVELNI KELL, ÉS NEMFOGJA EZT CSINÁLNI. Már 1 éve böngészek a neten tippekre, nagyon sok kutyás videókat nézek, mondtam nekik jobban fogok tanulni, de semmi.

Valami tippeket tudnátok mondani?


Kritikákat nemszeretnék.



2015. szept. 12. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés rendszeresen előkerül.

A 11 éveset rendszeresen sétáltatod?

Rendben tartod?

Szerintem, ha pár hónapig naponta 2X viszed sétálni, megtanítod néhány praktikus gyakorlatra (ha ezt nem teszed), utána más pozícióból kezded az alkut.

2015. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

írtam, semmit nemlehet vele kezdeni, amikor jobbidő van, naponta 2x még elviszem fürödni a közeli tóhoz, de ezt ők figyelembe sem veszik, még mostanáig is naponta próbálom azt a kutyát mindenféle jutifalikkal tanítgatni de nem, nemengeik.

2015. szept. 12. 12:09
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
é n hazavittem anno. kaptam szidást, de megszerették.
2015. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta kutya ára 100 ezer Ft-nál kezdődik, lehet, hogy eleve ezt sem szeretnék a szüleid kifizetni. Lehet, hogy jobb lenne menhelyes kutyát kérned, ott sok tacsi keverék van, ha ez tetszik. És ha nem egy pici kölyköt kérnél, hanem egy felnőtt kutyát, az már nem annyira tép szét mindent, rág szét dolgokat, mint a kicsi. Talán ebbe könnyebben belemennének.


A 11 éves kutyátok milyen? Mit jelent az, hogy nem lehet vele semmit kezdeni? Sétálni viszitek?

2015. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt kárpátalján lakom, ugye itt hrivnya van, 100 hrivnyáért adnák (1200 ft) fajtiszta tacskó.
2015. szept. 12. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért nem engedik, mert a másikkal se foglalkozol. 11 év alatt lett volna rá időd...

Másrészt a kutya drága dolog. Meg kell venni, ami nem kevés pénz, oltatni, etetni, ha beteg orvoshoz vinni.

2015. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
1200 ért max tacskónak látszó kutyád lenne.
2015. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a meglévővel nem lehet semmit kezdeni, ne vigyél másik kutyát, mert gondolom szocializálva sincs, tehát ez rossz ötlet!
2015. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
1200 Ft egy törzskönyvezett, tenyésztőtől származó tacskó? Na persze. Keverék meg ingyen is van.
2015. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Megengedték a szüleim hogy legyen, nemtudom felfogni, mondtam hogy legyen már és igen, lett.

Azért ilyen olcsó mert megszeretnének szabadulni tőlük, de nemakarják kidobni. Mondok jobbat. Majd küldök képet holnap

2015. szept. 12. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!