Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Nagyon rosszul van a kutya?

Sos! Nagyon rosszul van a kutya?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 órája kezdődött, hogy nem találta a helyét, mindenhova mászkált, dörgölőzött, főleg a szeme környékét piszkálta, nyomta mindennek.

Egyre rosszabb a helyzet. Fél órája azt csinálja, hogy lefekszik, összegörnyedve, majd pár perc után felugrik, rázza magát, majd nagyon nagy vehemenciával mászkál ide-ode. Néha vakarja a nyakát, meg az állát, de nem gyakran, inkább ez a felugrálás, dörgölőzés és rázogatás van. Nyüszít folyamatosan.

1 órája a vacsoráját is kihányta.

Nagyon durván dobálja magát, és dörgöli a fejét. Viszket neki.


Advantix és Advocate is van a kutyán, ma szinte sehol nem voltunk, idegen állattal nem találkozott.

Benti kutya. 4 napja volt kozmetikában, ez a probléma most, hirtelen jött elő.


Mi ez? Légyszíves segítsetek!


2019. nov. 25. 01:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Békéscsaba dettó. Én addig hívogattam a környék összes állatorvosát, amíg az egyik bevállalta, hogy kinyitja a rendelőt-vasárnap, este 7kor. Nincs lehetetlenség..
2019. nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
De te legalább hívogattad őket, és nem a GyiK-on szúrtál le mindenkit, amiért nem távgyógyít.
2019. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Próbálok finoman célozgatni, hátha inspiráló leszek ;)
2019. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért kozmetika az van, megél belőle a kutyakozmetikus, hiszen rengeteg állatot visznek hozzá. De arra a rengeteg állatra nincs orvos. Hát hogyne.
2019. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

"Az, hogy a kutya viszket, az miféle méreg vajon?"

Ha tévedsz, a kutyád elhullik. Ér ennyit a dolog?

2019. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

Jolvan hagyjátok már.

Mi lett a kutyussal?

2019. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Állatorvos, mert belül fájhat neki valami, görcsöl, jó hogy dobálja magát. Ma már kerestél dokit? Mit mondott?
2019. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom, elpusztult...
2019. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon furcsák az emberek. Én tuti könyörögtem volna a dokinknak, hogy nyisson ki, ha tényleg 300km van a legközelebbi ügyelet. Most hétvégén asszony ijedten üvöltött, hogy jöjjek mert fuldoklik a kutyánk. Levert a víz, és pár másodperc alatt 20 képkocka villant át az agyamon amíg odarohantam.


Az agyhalottnak beékelődött a szájába egy fadarab, a hátsó két foga közé, rendesen tépnem kellett, hogy kijöjjön, mert a saját nyelvétől is fuldoklott.


Én tuti nem bírnék egy percig se ülni tétlenül, ha látom, hogy szenved. Igaz nekem ő is a családom része.

2019. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg nem értem kérdező hogy milyen választ vártál...
2019. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!