Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3.5 hónapos kutya ideális kor...

3.5 hónapos kutya ideális kor még hogy új családba kerüljön?

Figyelt kérdés
Általában ugye 10 hetes kor amikor elvihető a kutya,de mi a helyzet ha 16 hetesen kerül az új helyre?? Pozitív kontra negatív....
2019. nov. 26. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi volt, hátrányát nem láttam. Előny volt a szobatisztaság, nem kellett baleseteket takarítani.
2019. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És gondolom szocializáció téren is csak előny lehet hiszen ez idáig kutyák közt volt.
2019. nov. 26. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:

En direkt fel eves kutyat akartam venni jegyzett tenyesztotol,h lassam a valodi testalkatat,a labai allasat,szemelyiseget. Sikerult. Meg egy het alatt lett szobatiszta.

Te meg majd hat honapon keresztul szenvedhetyz,mer addig a zaroizom nem olyan eros,h szobatiszta legyen.

2019. nov. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 évesen is kerülhet új családba, akkor is be tud illeszkedni.
2019. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém 13 hetesen került hozzám. Csak előnyét látom. Remekül szociálizált, 4 hónapos korára szobatiszta lett. Testvéremé 8 hetes volt, hát első hetekben nehéz volt vele. Nem tudtak tőle aludni, folyamatosan pisilt, kakilt össze-vissza, vagy pörgött százon és idegesítette a nagykutyát, vagy húzta a lóbőrt. Sétálni még nem lehetett vinni, így szocializálni és lefarasztani sem. Nem is értem miért akarnak az emberek minél hamarabb hozzájutni egy kiskutyához. Szerintem 12 hetes kor lenne az ideális. Vagy több.
2019. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!