Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mondjam meg a tenyésztő...

Hogyan mondjam meg a tenyésztőnek hogy visszalépek?

Figyelt kérdés

Sajnos az a sajnálatos dolog történt hogy kinéztünk egy kiskutyát megvételre, párommal már régóta tervben van,egy jó nevű tenyésztő hölgynél szóban lefoglaltam hogy pénteken elhozza a férjem csak megkell vele beszéljem. Mivel 150ezerrel többe került mint amit ő kinézett, hozzáteszem amit úgy volt hogy pénteken ugyanúgy elhozzuk.

Na de párom visszalépet, hogy várjunk még, drága stb stb. Nekem ez nagyon rosszul esik mert nagyon vártam már a pénteket úgy beleéltem magam. Viszont az a rosszabb érzés hogy a hölgy vár rám hogy válaszoljak én pedig egyszerűen félek beszélni vele. Gondoltam hogy kérek még holnapig haladékot a döntésre hátha meggondolja magát a férjem, de ha mégsem akkor még rosszabbul fogom érezni magam és félek attól hogy tőle ezek után már esetleg nem is vásárolhatnék ha oda kerülne a sor, illetve hogy pocsékoltam az idejét, több üzenet váltás, órákig telefonáltunk....mit tegyek?


2019. nov. 27. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
"visszalépek"
2019. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
150 ezerrel többe került??? Mihez képest? Miből van az az eb, aranyból??
2019. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eléggé úgy tűnik, hogy a férjed ezt egyedül eldöntötte, veled meg csak közölte. Ha neked fontos az a kiskutya, akkor ezt nem kéne szó nélkül hagynod, elvégre ez közös ügy, nem fair, hogy csak ő döntsön benne egyedül.
2019. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
2019. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Sürgősen szólj a tenyésztőnek!

Ő vár rád pénteken.

Mondd meg, sajnos, a férjed visszakozott.

2019. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Mondja vissza a férjed, ő variál az utolsó pillanatban.
2019. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mondd meg,h nem jott ossze ra a penz visszalepsz. Sajnalod.
2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
mondd meg neki, hogy viszed a kutyát, de a férjedet odaadod cserébe
2019. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűen hívd fel, és mondd, hogy sajnos a férjed meggondolta magát. Ennyi.

Vagy hívasd fel a férjeddel.

2019. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yankovich Aletta ***** válasza:

Szia! Mi az, hogy 150ezer forinttal többe kerül? Szerintem nem tenyésztővel beszéltetek. Mert ha megadnak egy bizonyos árat, nem emelik fel, mert nagyobb lett az érdeklődés!

Illetve hobbi vagy kiállítási célra vásároltátok volna? Mert hobbi kategóriába olcsóbb mint kiállítási célra szánt.

2020. jan. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!