Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fárasszam le, hogy...

Mivel fárasszam le, hogy tovább aludjon?

Figyelt kérdés
Kölyökkutyám hajnalban kel (4-5 óra körül), és elkezd vonyítani, ha unatkozik. Tudom, hogy nem kell foglalkozni vele, de nem tudok aludni addig sem amíg erről le nem szokik. Este mivel fárasszam le, hogy tovább aludjon? 2 oltása van, még nem mehetünk sétálni. Szoktunk játszani de ez sem elég neki.
2010. júl. 19. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nekem ez vált be: ha lefeküdne aludni egyszerűen felkeltem és nem hagyom aludni csak már késő éjszaka
2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! csak a játék nem jó mert az nagyon izgatott és élénk állapotba hozza... próbáld meg az udvaron sétáltatni ,mert a sétával mentálisan is lefárasztod... ha nyüszít pedig csak párszor kell figyelmen kívül hagyni mert ha látja ,hogy nem éri el a célját abbafogja hagyni!!
2010. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

10nél előbb nem szoktam engedni aludni, de így is 4kor kelt :S

Amúgy van sok játéka is a kertben, amikkel elfoglalhatná magát. Nappal szokott is velük játszani.

A sétáltatást kipróbálom majd, köszi :) De nem olyan lesz mintha simán csak mászkálna a kertben? Mármint ettől fáradtabb lesz?

Köszi a válaszokat pontoztam :)

2010. júl. 19. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Este jól dögönyözd meg, birkózd le, dobáld a játékát, tehát jól fáraszd le. Utána pici séta az udvaron lenyugtatásnak, pisi-kaki, aztán mehet aludni.
2010. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mennyi 71%-os van :D
2010. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pórázra teszed a kutyust ne hagyd ,hogy arra menjen amerre ő akar. Akkor nem olyan lesz mint ha csak simán mászkálna mert rád kell ,hogy figyeljen. Ne hagyd ,h ő irányítson ne engedd magad elé. Az elején picit nehéz lesz de utána tudni fogja ,hogy te irányítod így rád figyel utána elfárad és nem lesz izgatott.
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdd el tanítgatni, a kölykök elképesztően okosak, ugyanakkor az agymunka lefárasztja. Az apportot pl. soha nem lehet elég korán elkezdeni, és elég fárasztó is, de trükkökre is nyugodtan tanítsd már, csak nem kényszerrel, hanem rávezetéssel. Ha ennyi idős korában elkezdesz vele klikkerezni, akkor iszonyú fogékony lesz mindenre. Esetleg ha tudod olyan helyre hordani, ahol nincsenek kutyák, de otthonon kívül van, akkor is lefárad a sok új ingertől.
2010. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Szólj a napnak, hogy keljen később. Az enyémek is felkelnek az első napsugárra.
2010. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!