Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tegyem a kutyat ivartalan...

Hova tegyem a kutyat ivartalanitas utan?

Figyelt kérdés

Egy eves, nagytestu kutyamat ivartalanitani fogjuk januarban.

A macskam ivartalanitva volt, igy tudom, hogy utana meleg helyen kell lennie az allatnak legalabb egy napig. En sajnos nem tudom hazba behozni a kutyat. Kinti, futheto epulrtunk csak egy nyarikonyha van, de oda ertelemszeruen nem tudjuk berakni.

Tudnatok erre valamilyen megoldast?


2019. dec. 16. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra az 1 napra nagy nehézség beengedni a házba? Főleg, hogy utána valószínűleg csak aludni, és pihenni fog.
2019. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
76%
Épp ezért lett nyáron ivartalanítva a kutyám
2019. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1 naprol lenne szo, csak megoldhato valahogy hogy addig bent lehessen az eloszobaba vagy valami hogy minden rendbe legyen:/
2019. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel nagytestu, igy nem lehet benn a hazban. Esetleg ha valahogy elkeritenenk, de ehhez sincs sok otletem, hogy hogyan lehetne megoldani. Mikor pici volt, egy jo nagy karton dobozban volt, na de most ezt nem lehet megcsinalni.
2019. dec. 16. 13:41
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mondd le az időpontot, majd tavasz végén - nyár elején megműtik.
2019. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A német dogunk télen a házban aludt.


Német dog.


Volt egy külön fűtött sarok neki az előszobában, ha nem tudtad hogy ott van akkor simán el tudtál volna sétálni mellette, olyan csöndben volt.


Ha ki akart menni, akkor odajött és némán jelezte a szándékát.

2019. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltok majd szilveszterkor vele? Vagy nálatok nem durrogtatnak? Ennyi időre meg kellene tudni oldani, hogy bemehessen.
2019. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolso, varom, hogy kifejtsd a problemadat.

Masik valaszolonak: nem en nem engedem be a hazba, hanem a szuleim.

2019. dec. 16. 18:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fel a nagyobb hangoktol egyaltalan, viszont a kozelben senki sem durrogtat. Varos szelen elunk, alig vannak szomszedok
2019. dec. 16. 18:32
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nincs problémám, mert különösképpen nem izgat a kutyád egészsége.


Kérdezted, válaszoltam. Szerintem az az ember (légy az te vagy a szüleid), akik egy szedált kutyàt egy frissen varrott sebbel kob@@@sznak az udvarra, nos, hát nem igazán nevezhetők normális gazdának. Ennyi.

2019. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!