Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért támad egyik kutyám a...

Miért támad egyik kutyám a másikra amikor eddig jól elvoltak?

Figyelt kérdés
Van két bolognese kutyusom. Egy 7-8 éves kan és egy 3 éves szuka. A lány pár hete minden ok nélkül megtámadja a fiút? Miért csinálja? Eddig nagyon jól elvoltak, kétszer voltak kölykeik és a lány most nem tüzel és nem is vemhes. Valaki segítené? A fiú már kezd félni a másiktól.

2019. dec. 18. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Épp ezt teszem ha nem tűnt volna fel. Egyébként meg nem tudom miért baj ha fajtatiszta bolognese kiskutyák lesznek akiket ingyen adok és mindig van rá jelentkező. Így olyanoknak is lehet ilyen kutyusuk akik nem tudnak százezreket fizetni egy törzskönyvezett egyedért. És amúgy is még kb 2x terveztem hogy lesznek majd kölykeik és nem akartam tenyészetet nyitni, de okoskodj bele tényleg. Ivartalanítani meg nem fogom mert szerintem nem normális dolog egy állatot megfosztani ettől, csak azért mert ő nem képes beszélni és elmondani hogy nem akarja.



Köszönöm a privát üzenetedet, de továnbbra is csak azt mondom, ne szaporíts

2019. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy nem szaporítok(a kérdés még mindig nem ez volt) árra tud valaki bármit mondani amit tényleg kérdeztem. Hogy mi a grandért viselkedni így a lány kutyusom? Nem megoldást kérek meg okoskodást hogy ivartalanítsam meg stb. Hanem okokat/miérteket ahogy a kérdésben is leírtam. Tud bárki valami érdemleges3t hozzáfűzni a ne szaporítson kívül?
2019. dec. 19. 14:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál választ, vidd állatorvoshoz. Lehet beteg és amiatt ingerült.
2019. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2019. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
*Tegyük fel hogy nem szaporítok(a kérdés még mindig nem ez volt) arra tud valaki bármit mondani amit tényleg kérdeztem. Hogy mi a francért viselkedik így a lány kutyusom? Nem megoldást kérek meg okoskodást hogy ivartalanítsam meg stb. Hanem okokat/miérteket ahogy a kérdésben is leírtam. Tud bárki valami érdemlegeset hozzáfűzni a ne szaporítson kívül?
2019. dec. 19. 14:11
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert engeded neki! Mert ennyire nem.tudsz kutyát nevelni és normálisan tartani! Mert felelőtlen, ostoba, igazi aljadék szaporító vagy! Mert ennyire alkalmatlan vagy kutyatartásra!
2019. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!