Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarja a kutyám a pofáját?

Miért vakarja a kutyám a pofáját?

Figyelt kérdés

Mellső lábaival a pofáját dörzsöli és fejét rázza.

Fülgyulladása van de azt Otodine fültiszítóval és kövirózsa cseppel kezelem.

Ez a tünet fülgyulladással jár?



2019. dec. 18. 15:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom kiről van szó akit említettek de biztos.

Még az ünnepek előtt elviszem állatorvoshoz. Az Otodine-t megcsak azért írtam mert volt otthon még egy kicsi és neten olvasgattam utána hogy én mit tudok tenni amig állatorvos nem látta.

Gombára is csak azért gyanakodom mert neten amit olvastam ahoz állt a legközelebb. Ha mindenjól megy akkor mar holnap de hanem akkor szombaton tudom vinni dokihoz.

2019. dec. 19. 17:44
 12/16 A kérdező kommentje:
De mivel még soha nemvittem állatorvoshoz kocsival ezért tudtok adni pár tippet hogy kocsiban hogyan utaztassam? Hogyan rakjam fel a kocsiba mert 40+ kg. A rendelőben nemfogja megugatni a többi kutyát vagy egyéb négylábúakat?
2019. dec. 19. 18:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Legyen veled valaki. Egy vezet, egy pedig beül hátulra és betuszkoljátok a kutyát melléd. Természetesen pórázon. Nem ő lenne az egyetlen kutya, amelyik a rendelőben ugatna. Amúgy megoldható az is, egy ember bemegy és amikor sorra kerültök, előtte kicsivel beviszitek a kutyát.

Ajánlatos lenne aznap nem adni neki semmi ételt. Ha tisztításra van szükség, azt egy orvost nem ismerő kutyánál csak bódításban lehet megoldani.

2019. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Rendben.

Kicsit attól félek hogy az orvos lefog cseszni engemet is mert hogy vihettem volna hamarabb is :/ (de mondjuk ez tényleg az én hibám)


Kb. milyen összegre készüljek? Mennyi idő lesz a gyogyulás? Atka,gomba,allergia és idegentárgy okozhat füllgyulladást, szóval akkor ezek közül az egyik ellen fogvalami gyogyszert felirni. Az tabletta vagy csepp lehet gondolom

2019. dec. 19. 21:50
 15/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10187926-ha-..

Hónapok óta beteg a kutya, szeptemberi kérdést is olvastam már a kérdezőtől.

2019. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké. Én már elvittem dokihoz és még kapja a kezelést de már kezd javulni szerencsére.
2019. dec. 29. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!