Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 fiú macskám, egyik 2-3,...

Van 2 fiú macskám, egyik 2-3, a másik 4-5 éves lehet! Milyen nemű 6 hetes pulikutyát válasszak mellé?

Figyelt kérdés
Hány hetes/hónapos koráig legyen a házban most,hogy jön a tél(,a macsekok is kint vannak a kertben)? Kiskutyáknak szoktak almot venni? És miért van az ,hogy az idősebb cicám néha úgy csinál mintha "szopna" rajtunk (és tiszta nyál lesz a pólónk),közbe "dagaszt" és hangosan doromból?.....(((Mondjuk nem rég abba hagyta kb.1 fél éve)))............
2008. nov. 18. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A kutyák nem szoknak alomra, ki kell vinni őket napi 4-5ször is sétálni, nekem volt pulim, utálta a macskákat, meg minden állatot, mindig nekikment aztán szétkarmolták, szóval jó tapasztalatom nincs vele, fiú volt, de nem hiszem hogy ez számít. A cicádat meg biztosan túl korán választották el az anyjától azért szopizik rajtatok:)
2008. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Pulim van (2 lány 1 fiú) és 2 macskám, nagyon jól kijönnek. Együtt nőttek fel. Az én cicám is ezt csinálja, ezt a nyálas cuppogós dagasztást, ezért is lett a neve Cupi. Jól érzi magát, biztonságban és szerintem ezért is csinálja. A kutyusnak nem kell alom.
2008. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat! De szerintetek mégis mijen nemü kutya lenne a jobb! 1xnekünk is volt pulink csak neem emlékszem nagyon rá ,mert még kicsi voltam!!!!!!!!!!De asssszem ők jól kijöttek 1mással!!!!!!!!!!!!:):):).
2008. nov. 18. 20:29
 4/8 A kérdező kommentje:
MÁr mint 1 régebbi macska/kák + a kutya!!:)
2008. nov. 18. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseket veszem sorra...

szerintem lányt válassz, mert annak nincsenek ilyen területmegjelölős, kanos dolgai

a házban 3 hónapos koráig legyen, aztán naponta olyan 10 percekre ki lehet vinni hogy megszokja a területet, és amúgy is ki kell vinni, hogy elvégezze a dolgát

mi például vettünk a kutyusunknak almot, de nem szokott rá, bele se ment

a cicás részt már nem tudom:S

2008. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem a kicsi kutya haza vitelével lesz a gond, ha nem, az idősebb macskák, ritka kivétel,esetében , mikor kidugja a kiskutya az orrát az ajtón, esetleg az ott várakozó cica, belemélyeszti ösztönösen a karmait a kutyus orrába, akinek ezzel fájdalmat okoz.Ezzel, kialakul,az ellenségeskedés.Ezt csak akkor lehet megoldani, ha mind a kutyus, cica kölyök, vagfyis kicsik.Együtt szépen összenevelhetők!Tapasztalat!
2008. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez a dagasztás dolog nem biztos hogy szpoizás. Az én kandúrom akkor csinálja ezt, mikor kanos. A hajamba mélyeszti az orrát, és dagast. Pedig ki van herélve.

A kutyus neme mindegy, mert nem tekintik egymást vetélytársnak.

2008. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az utolsó előtti válaszolónak:Remélem jól ki fognak jönni a kutyávala macskák,mert a szomszédunkban is van egy eléd idős Németjuhász,de nem bántják egymást!:)
2008. nov. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!