Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítanátok meg szépen...

Hogyan tanítanátok meg szépen sétálni?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves kan labrador kutyám, akit el szeretnénk vinni sétálni. Kicsinek nem gondoltunk egyáltalán ilyenre, mivel van közel 500nm szabad területe, ahol játszunk vele.

Milyen praktikák vannak erre? Speciális póráz kellene? A retriever póráz jobb valamivel, mint a normál nyakörv+póráz?



2019. dec. 24. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kutyaiskola.
2019. dec. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez igazi magyar mentalitás volt...
2019. dec. 24. 07:43
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Az is az, hogy tojtok a kutyára, főképp a szivacsagyú kölyökre, mondván, ott van neki 500 nm...

Kutyaiskola.

2019. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont hogy nem igazi magyar mentalitas volt. Aszerint nem kell a kutyanak setalni, jol el van az vashordoban, lancon, maradekon. Ugyis csak a hazat orzi, az a dolga, nem a setalas.

Egyebkent tokeletes otletet mondott az elso valaszolo. Ennel egyszerubben nem tudod kivitelezni a dolgot. Csak ugye draga az iskola, mi?:/ Magyar mentalitas...

1000+ egy iras es video van a neten, hogy hogy kell a kutyat megtanitani setalni. Kis eletkepesseg.

2019. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az etkezeset vidd el: ovtaskaba. Falat az orra elott par lees es odaadni. En jobb kezzel vezetem,oda szoktattam. Fel evesen vilt labrador meretu,ahogy vettem az amstaffom. Volt akkor is mar ereje. Falattal tanultuk a aetat egyoldalon. Hetekig . :) Nyerskosztot kap,azt adtam darabolva neki olyankor.
2019. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a kutyaiskolával jártok a legjobban.
2019. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Jobb kézre szoktatás helyből hülyeség. Alap szabály: kutyák és khurvák bal oldalt.
2019. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Menj el vele kutyaiskolaba! Meg latod hogy rengeteg mindent meg fog tanulni es a kapcsolatotok is erosodni fog:) fontos: kutyat a bal oldalon setaltatunk! Es szerintem megfelelo a sima nyakorv es poraz
2019. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaiskolával te is sokat tanulhatnál, jutalomfalattal jól taníthatók, valami olyan kell, amit gyorsan le tud nyelni, hogy ne akadjon meg a figyelme. Azon az oldalon legyen a kutya, ami neked jobban kézre áll, én balkezes vagyok, ez is szempont, egyébként mindkét oldalt használom, ez arra jó, ha valamitől távolabb kell tartanom a kutyát, de ott megyünk el, akkor bármelyik oldalamon lehet a problémás szakasz, akkor a kutya mindig az attól távolabbi oldalamon legyen, és gyorsan oda tudjam irányítani.
2019. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát bal oldalt? Valaki elmondja, hogy miért vagy honnan jött? Kutyasuliban nekünk megtanították, hogy mindkét oldalon tudjuk vezetni a kutyát, mert sosem lehet tudni milyen helyzet alakul ki. Főleg a városi életben, ahol több ember, másik kutya, gyerek van. Nyakas Gábor kutyasuli, szóval nem valami kókler.
2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!