Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvihetek villamosra és...

Felvihetek villamosra és zónázó vonatra 4 kutyát, ha 2 közülük zárt hordozóban van?

Figyelt kérdés

A yorkim és a csivavám lenne egy közös hordozóban, másik kettő saját lábán jönne (póráz, szájkosár + jegy). Nyugodt kutyák, végalusszák a hordozóban az utat, nem tudják kidugni a fejüket, oldalai zártak, 2 végén hálós. Lehet ebből valami probléma?


(Tudom, sokan vannak :D)


2019. dec. 25. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, egyedül nem, de le van írva szabályzatban, hány kutyát vihetsz magaddal.
2019. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Vihetsz. Én is kutyás vagyok. Nyáron is tele van a 4-6os kutyákkal. Szájkosárral semmi gáz nem lesz.
2019. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Egy utas hány kutyát szállíthat egyszerre?

Egy utas csak egy kutyát szállíthat.


[link]

2019. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen apro kutyak senkit nem erdekelnek. Meg a szajkosarat se nezik legtobbszor. Legyen nalad. A bo-iek szeretik altalaban a kutyakat es nem szolnak miattuk.
2019. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy utas egyszerre egy kutyát szállíthat. Viszont a zárt hordozóban szállított állatok nem kutyának, hanem poggyásznak számítanak. Így a szabály szerint kettőt táskában és egyet pórázon vihetsz. A gyakorlatban nem mindig ilyen szigorúak, de jobb felkészülni a rosszabb esetre.
2019. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

A két kicsi nem fog érdekelni senkit. De 4 kutyát egyedül vonaton biztos nem szállíthatsz.

Rám 2 kutyáért is rám szóltak annak idején (15kg-os,tehát nem nagytestű kutyák voltak, jeggyel, pórázon, szájkosárral)

Egyébként abszolút kalauz függő. Ha jó fej nem érdekli, ha meg nem....

2019. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi utaztunk már 4 kutyával tömegközlekedésen (busz) és személyvonaton is. Egy kicsi boxban volt, egy kicsi pórázon, egy közepes pórázon és egy nagy is pórázon. Hát nem szóltak ránk, de néztek is minket a Nyugatiban tágra nyílt szemekkel. Mondjuk mi az utolsó éjszakai vonattal utaztunk, alig volt utas, gondolom sok cuccal, ennyi kutyával a napközbeni tömött járatokra nem engedtek volna fel ilyen lazán. Mivel te csak két kutyust vinnél pórázon, így szerintem nem szólnának, láttam már olyat, aki két kutyával vonatozott pórázon.
2019. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, te többes számban írsz, ezek szerint nem egyedül voltál a kutyákkal.
2019. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokan mondják itt neked, hogy mi a törvény, és mi a szabály. De valójában kevés olyan ember van, jegyellenőr, buszsofőr, aki valóban szól is érte. Ha betartod a szabályokat, póráz, szájkosár, kiskönyv nálad, akkor nagy baj nem lesz.
2019. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég egy túlbuzgó is, aki leparancsol a vonatról. Én nem kockáztatnék. Neked is könnyebb, ha van segítség és nem egyedül utazol ennyi kutyával. Nekem egy kutyával is volt nehézség nyáron a fel- és leszállásnál.
2019. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!