Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Van egy Szibéria...

S. O. S. Van egy Szibéria husky kan kutyám, megváltozott a szeme és a viselkedése, mi van vele?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya szúrós lett a nézése, mintha valami hájog lenne a szemén. A viselkedése durva, vadul, nem fogad szót. Eddig jól nevelt volt, szót fogadott. Most gyakran ránk vicsorog. Be van oltva veszettség ellen minden éven, ahogy azt kell.

2019. dec. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Orvos?
2019. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? Nekem is eszembe jutott, csak hogy rohadtul ünnep van. Mégis hova vigyem? Holnap remélem már el tudunk menni.
2019. dec. 26. 15:26
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Ivartalanított? Ivaréréskor hajlamosak feszegetni a határokat. De az is lehet, hogy vagy a szeme vagy másvalamije fáj és amiatt vadul. Holnap már munkanap, tudod vinni orvoshoz, addig pedig figyeld vagy akár össze is írhatod hogy mi változott az utóbbi időben, hogy a dokinak könnyebb dolga legyen beazonosítani a problémát.
2019. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet most is van, de az feláras és a sürgősségi/életveszélyes eseteknek tartják fenn (épp ma olvastam, mert én meg kötőhártya gyulladás gyanú miatt néztem utána állatorvosnak). Holnapig írd össze a tüneteket, és menjetek el dokihoz.
2019. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt ahol mi élünk nincs ügyelet. Nincs ivartalanítva és 2 éves.
2019. dec. 26. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy konkrétan nálatok van ügyelet, megyénként megvan, hogy hol tartanak ügyeletet, de holnap már nem ügyeleti nap van, úgyhogy kell, hogy legyen normál rendelés. Mielőbbi jobbulást kívánok a kutyusnak.
2019. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Mielőbbi jobbulást és mielőbbi ivartalanítást kívánok a kutyának.
2019. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
63%
#5 Az pont az a kor, amikor a kutya érése nagyjából befejeződik. Ilyenkor hajlamosak úgy dönteni, hogy kipróbálják magukat falkavezérként. Ha viszed dokihoz, egyúttal ivartalanításra is kérhetsz időpontot, ha nem is beteg, sokat fog segíteni a viselkedésén.
2019. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!