Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3napos kiskutyák hullanak...

3napos kiskutyák hullanak elfele. Egy nap alatt legyengül és az alom összes tagja szinte érintett. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok ok lehet , de valaki járt már így? Orvos írt antibiotikumot meg kapnak probiotikumot is. Herpesre is gondolt az orvos de sok idő az eredmény,addig is érdeklődök itt is. Mentett kutyus, anyuka jól van. Végig ott

Voltam vele a fialásnál is. De mivel nem tudtak szopizni mert az anyuka nem hagyta hiába próbáltam segíteni, így vettem Royal Canin tápszert azzal etetem őket 2-3 óránként. Infra megy rájuk . Kakiltatás,pisiltetés is mindig megvan vices vattàval. Mindig ugyanúgy kezdődik, az egészségesnek tűnő kutyus egyszer csak nem eszik avagy próbálkozik de nem nagyon sikerül, fáradt , bàgyadt, kicsit sárgás lesz a kaki, elkezd sírni és onnantól kezdve órákon belül meghal. Doki szerint gondoljam àf hogy megéri e velük bajlódni mivel keverékek. Na szóval bocsi tudom hosszú is lett de sajna itt csak ilyen doki van ,így emiatt is jöttem ide hátha tapasztaltabb emberek is vannak is akik segítőkészek. Éjjel nappal sírok mert annyira édesek és ha már megszülettek és esélyt kaptak az életre akkor mindent megteszek értük. Mindent olvastam már és én is a herpesre gyanakszok.



2019. dec. 30. 12:47
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
4 kiskutya él még abból egy nagyon gyenge egy meg olyan kettő közti állapotban van. :/.
2019. dec. 31. 15:10
 22/41 anonim ***** válasza:
Nos? Hogy vagytok?
2020. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Holnap lesznek egy hetesek, 4 kiskutyus van él még. Szépen esznek kapják a gyógyszert probiutikumot is, nagyon reménykedünk
2020. jan. 1. 17:33
 24/41 anonim ***** válasza:
67%
Örülök, szurkolok nektek!
2020. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi avagy pénteken lesznek egy hetesek. Csak màr összefolynak a napok :D. Nekem úgy tűnik mintha már egy hónapja tartana ez:D
2020. jan. 2. 17:19
 26/41 A kérdező kommentje:
Esznek most már 20-30ml-t. Viszont a két kissebbiknek megy a hasa . Mert hát miért is ne menne -.- Na szóval ma vettem valami pasztát ami elvileg k&rvára nem is hasmenés ellen van hanem vitaminbomba de azért megvettem. Remélem ez is hasznukra válik. Viszont olvasgattam és hasmenésre îrták a kamilla teát. Hogy pl egy tápszer a kövi etetésnél pedig kamilla tea. De lehet kiteszek egy kérdést hogy tőbben lássák, nem tudom hogy ezt még nézi e valaki :D
2020. jan. 2. 17:28
 27/41 anonim ***** válasza:
Én nézem:) - és továbbra is szurkolok. Ezek szerint már 3 napja nem volt elhullás. Ez nagyon jó hír!
2020. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én is nézem és nagyon örülök! :) A kamillás dologról még nem hallottam, de lehet hogy jó.
2020. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Végül széntablettát adunk nekik. Mert erről volt is tapasztalat ismerőseim közt , leírom hátha másnak is hasznára válik ez az infó :). A négy kutyus még él. Eszik a legkissebb is de nagyon le van maradva, de hátha :).
2020. jan. 5. 11:39
 30/41 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)))
2020. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!