Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3napos kiskutyák hullanak...

3napos kiskutyák hullanak elfele. Egy nap alatt legyengül és az alom összes tagja szinte érintett. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok ok lehet , de valaki járt már így? Orvos írt antibiotikumot meg kapnak probiotikumot is. Herpesre is gondolt az orvos de sok idő az eredmény,addig is érdeklődök itt is. Mentett kutyus, anyuka jól van. Végig ott

Voltam vele a fialásnál is. De mivel nem tudtak szopizni mert az anyuka nem hagyta hiába próbáltam segíteni, így vettem Royal Canin tápszert azzal etetem őket 2-3 óránként. Infra megy rájuk . Kakiltatás,pisiltetés is mindig megvan vices vattàval. Mindig ugyanúgy kezdődik, az egészségesnek tűnő kutyus egyszer csak nem eszik avagy próbálkozik de nem nagyon sikerül, fáradt , bàgyadt, kicsit sárgás lesz a kaki, elkezd sírni és onnantól kezdve órákon belül meghal. Doki szerint gondoljam àf hogy megéri e velük bajlódni mivel keverékek. Na szóval bocsi tudom hosszú is lett de sajna itt csak ilyen doki van ,így emiatt is jöttem ide hátha tapasztaltabb emberek is vannak is akik segítőkészek. Éjjel nappal sírok mert annyira édesek és ha már megszülettek és esélyt kaptak az életre akkor mindent megteszek értük. Mindent olvastam már és én is a herpesre gyanakszok.



2019. dec. 30. 12:47
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ha valaki nézi , akkor jelentem hogy a négy kiskutya jól van :). Nem akarom elkiabálni a dolgot, de szépen esznek gyarapodnak :)
2020. jan. 6. 21:44
 32/41 anonim ***** válasza:
De jó! :) Gyorsan lekopogom én is. :D
2020. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Aki figyel mèg minket, azoknak írom,hogy ma elkezdett kinyílni a szemecskéjük. Esznek morognak valamelyik nèha ugatni is próbál :D.
2020. jan. 9. 08:56
 34/41 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon örülök:)

Szuperek vagytok!

2020. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Még mindig oké minden :)
2020. jan. 14. 23:30
 36/41 anonim ***** válasza:
77%

Most már egyenesben is lesznek:)

KÖSZÖNÖM neked!

2020. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy :). Remélem én is :)
2020. jan. 15. 19:47
 38/41 A kérdező kommentje:
Minden oké szerencsére . Most már kapnak beáztatva tápot is és a levét lefetyelik szépen :) köszi mindenkinek a drukkot
2020. jan. 20. 23:17
 39/41 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg még eszébe jutunk. Most már 6hetesek. Van gazdijuk de majd 8-9hetesen vihetik el őket persze ivartalanítási szerződéssel. Sok munka volt meg sok pénz de megérte :)
2020. febr. 6. 23:36
 40/41 anonim válasza:
Jaj de jó, nagyszerű hír :) Minden tisztelem a tiéd kérdező!
2020. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!