Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom a hátsó lábán rágja...

Kutyusom a hátsó lábán rágja a talppárnái közt levő bőrt? Bővebb lennt.

Figyelt kérdés

Már tavaly is volt ilyen, azt mondta a doki csirkehús-allergia, de most már azt nem eszik, és most megint kezdi, de sokkal durvábban, már sír miközben rágja, nagyon sajnálom szegénykémet.

Viszont a doki semmit nem tud csinálni, csak krémet ad, ami semmire nem jó.:-(

Én próbálom kamillával, meg gyulladáscsökkentő krémmel kenegetni...

Vki, akinek adtak vmi hatásosat, vagy tanács?

Köszi


2010. júl. 20. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz másik orvossal...

:S

szegény kutyus.

2010. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Akiteki ***** válasza:
Szerintem is vidd másik orvoshoz. Valami jól felszerelt klinikára. Szegénynek borzasztóan viszkethet.
2010. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
barátom! az én kutuysom is volt így. valami belement a lábába, az a baj, tövis vagy valami és az fáj neki, szerencsére az én kutyám kirágta szépen magának semmi gond se volt. próbáld megnézni neki, ha van genny vagy valami dagadás ott, akkor biztos valami belement!
2010. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem is az jutott eszembeh ogy valami belement a lábába. pl lhet az toklász is, az kivülről sokszor már nem is látszik. vidd ela zért orvoshoz, nézze meg .
2010. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk akkor szokta rágni a tappancsai közt lévő bőrt/ szőrt ha belement valami vagy ha beleragadt sár vagy akármi. szóval a mienk tisztogatás céljából csinálta. vidd szerintem másik orvoshoz aki rendesen megnézi lehet nincs nagy baj.
2010. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


utolsónak:

Köszönöm, már nézegettem Én is, de mivel már mindkét hátsó lábát rágja (sőt ma már az elsőt is nyalogatta), így biztos vmi allergiaszerűség lesz. :-/

2010. júl. 20. 22:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyit van mozgatva, tanítva, fárasztva? Mennyire vannak levezetve az energiái? Mennyire biztos abban, hogy a gazdi egy megbízható jó vezető?


Mert elképzelhető, hogy szorongás miatt van, sajnos egyre gyakoribbak az ilyen neurotikus tünetek, sőt akár öncsonkítás is, a viselkedés zavaros kutyáknál.


Ha úgy érzed, hogy valami ilyen szempontból nincs rendben, akkor először ezeken kéne változtatni.


Ha minden oké a kutyával ilyen szempontbó (meg amúgy is) érdemes megnézni egy másik állatorvost, jól felszerelt állatklinikát.

2010. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a másik állatorvost mindeképp javasolt megnézni, de ezeken is érdemes elgondolkodni.
2010. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi.

Hát 11 éves elmúlt a lelkem, és eddig nem volt ilyen problémánk,ez tavaly jött ki neki nyáron, és most érdekesmód megint nyár van... elég sokat is megyünk vele, de mostanában nem is igen igényli már annyira, ahogy öregszik.


De pl. éppen babát várunk, szóval végülis egy ici-picit háttérben van...elgondolkodtató amit írtál...

De azért elsőként mindenképp holnap elmegyünk egy másik dokihoz, mert most is itt ülök vele, és csak néz rám a nagy szemeivel, én meg nem tudok segíteni...szörnyű érzés...


Köszönöm

2010. júl. 21. 01:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd át nagyon alaposan, akkor is ha nem akarja engedni. Toklász szezon van!

A párnácskák közötti bőrbe fúródhatott, ha tényleg erről van szó.

2010. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!