Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek hogy bírja eddig a...

Kinek hogy bírja eddig a kutyusa a durrogtatásokat?

Figyelt kérdés

Az én öthónaposom eddig szerencsére nem nagyon izgatja magát. :)

Remélem ez lesz akkor is, amikor már közelebb meg gyakrabban fognak tűzijátékozni. Már csak a sétától félek, de mindenképp muszáj lesz megejteni legalább egy gyors eü sétát.



2019. dec. 31. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Jól. A Xanax már kiütötte.
2019. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 12 hetes és rá se hederít.


(Ez vajon azt jelenti, hogy később sem fog félni?)

2019. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem feltétlen jelenti azt. A kutyám 10 hetesen végig aludta aug 20-at (tüzijáték). Most azért ugat 1-et 1-et a sorozat durrogásra. De amúgy elvan. Játszik.
2019. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyák nem gyakran félnek a hangoktól. Az enyém is átaludta tavaly pár hónaposan, de most se zavarja. 5 kor még futiban is voltunk. Fel se emelte a fejét a petárdára.
2019. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mentettem van, felnőtt, de itt alszik, amíg főztem, a konyhaajtóban szimatolt, aztán elvonult aludni. Ő szerencsére nyugodtan viseli. Azért sétálni hamarabb lementünk, mert a rakéták amúgy is kockázatot jelentenek, kutya nélkül sem megyek ki olyankor, jobb otthon biztonságban.
2019. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A 8 hetesen nem vesz róla tudomást egyenlőre. A 3 éves kutyám csak az éjféli tűzijátékot ugatta meg amit tavaly nem csinált.
2020. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
12 éves borderem nagyjából retteg (ő mindig is ilyen volt). A két éves magyar vizslámnak tavaly semmi baja nem volt, mostmár ő is fél valamennyire, lehet a bc-től tanulta. A 6 hónapos német vizslámnak semmi baja, kint játszottunk este is az udvaron.
2020. jan. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2+éves németjuhászom alapvetően nem fél. Inkább a közeli nagy zaj bantja a fülét. Kint vagyok vele nyugi van, egyébként 1-2 ingerült ugatás.
2020. jan. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

4 éves simaszőrű retriever kutyusom van. Nagyon fél, sajnos muszáj nyugtatózni is. Állatorvosnál vásároltam neki nyugtatót.


Nyáron már akkor menekül a házba, ha dörög az ég, de mi még nem halljuk. Ilyenkor is rendszerint beszalad a szobába, és elbújik az asztal alá.

Természetesen minden szilvesztert bent tölt, ahogy most is és hiába a nyugtató, nagyon remeg és fél. :(

2020. jan. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbik (11 éves, menhelyi) lihegett és remegett egy ideig, aztán megnyugodott. A kölyök (8 hónapos) nem foglalkozik vele :D
2020. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!