Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek hogy bírja eddig a...

Kinek hogy bírja eddig a kutyusa a durrogtatásokat?

Figyelt kérdés

Az én öthónaposom eddig szerencsére nem nagyon izgatja magát. :)

Remélem ez lesz akkor is, amikor már közelebb meg gyakrabban fognak tűzijátékozni. Már csak a sétától félek, de mindenképp muszáj lesz megejteni legalább egy gyors eü sétát.



2019. dec. 31. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg sem nyikkant. 8 éves németjuhász. Sosem félt semmitől szerencsére.
2020. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
#9 tuti ilyenkor agyon babusgatod, hogy jaaajjj szegény kutyulii... ráerősítesz a félelmére. Nyugtatozni, jézusom. Remélem #1 is csak viccelt a Xanaxal.
2020. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

#12 Nem babusgatom. Azzal többet ártanák mint használnák. Megerősíteném benne, hogy az a helyes ha fél és elbújik. Ilyenkor próbálom lefoglalni.

Pl a feladatokat gyakoroltatni vele amit tanultunk az évek során. Sajnos hasztalan, mert nem bújik elő. De nem babusgatom, nem adok számára pozitív visszajelzést.


Voltam már vele szakembernél is ebben az irányban.

Úgyhogy feleslegesen gondolkozol előre, hogy szerinted ki hogyan neveli az állatot.

A xanax/frontint meg lehet adni kutyának. Többek között az állatnak való nyugtató is ezek ható anyagát tartalmazza.

Állatorvost bátran kérdezz meg erről.


Ettől függetlenül az adagolás pontossága végett én inkább az állatoknak való készítményben hiszek inkább.

Nincs is se frontinom, se xanaxom.

2020. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12.nek.


Nem viccelek, tényleg Xanax-ot adtam neki, mert azt lehet és hatékony.


Egy állatorvos.

2020. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!