Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyat külön kizarni...

Kiskutyat külön kizarni éjjelre a hálószobából nem kegyetlenség?

Figyelt kérdés

Jövő héten hozunk haza egy menhelyi kölyköt.

Napkozben bejarhatna bárhova de éjjelre a hálószobából kizarnank.

Nem lesz neki így rossz?



2019. dec. 31. 23:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

A kutyától függ.

Mi nem engedtük be soha (a hálókba). Első nap nyüszögött egy kicsit, de második naptól már nem.

Viszont ezt nem lehet minden kölyökkel megtenni.

Tegyetek be valami alomszagú dolgot mellé.

Nálunk ez nem volt megoldható (a mienk is mentett), én 2 napig aludtam a neki szánt takaróval, és azt kapta meg. Szerintem ez is segített (meg a kötődését is erősítette).

Mivel én a te elveiddel értek egyet, én úgy csinálnám, hogy ha rosszul viseli a dolgot, akkor inkább kinn aludnék pár éjjel az ő helye mellett - amikor kiszoktattam az enyémet a kertbe, 3 napig nyitott ablaknál a nappaliban aludtam, és megnyugtattam, amikor nyüszögött.

2020. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Még ekkora baromságot! Nálunk a kutya soha nem jöhetett be a hálószobába. A szüleim egészségügyisek...Én beengedném ettől függetlenül, de hogy mégis mi baja lehetne, ha nem, el nem tudom képzelni. Az emberek már nagyon átesnek a ló túloldalára...
2020. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
12. Igazad van, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2020. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

Torest okoz neki. Soha vissza nem allithatod azt,amit igy okoztal a kutyanak!! Ne zard ki melloled! Ha ennyi egxutterzes nincs benned,ne legyen kutyad vagy legyen felnott kutyad...


Egy kutya nem fog oda pisilni kakil i,ahol fekszik. Igy az agyba se!!!! Ezt teszteltem 3 kulonbozo kutyan a csaladban!!!!



A kutyanak kisgyerekkorban van a legnagyobb szuksege a testi kozelsegedre!!! A biztonsagra!!! Szerinted az anyja elkuldi mashova aludni??????? Nem!!! Alvaskozben a nyaka alatt van az osszes kolyok es a karjabol fon kosarat es a fejet hajtja ra takaronak. Erzi a szivvereset,a teste meleget!!!

2020. jan. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mienk 3 hónaposan került hozzánk, 1 hétig külön szobában és szobakennelben aludt. Néha volt sírás, de megszokta. Egyedül hagyva sem szeparál, szerencsére. Semmi baja nem lesz
2020. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, ahogy a kutyáddal bánsz, hogy mennyi szeretet van benned. Aszerint fogsz dönteni.
2020. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan ki lehet zárni,te vagy a főnök.Már az elején kell éreztetni vele.Vannak olyan lelkisérült egyének akik velük alusznak,egy ágyban.
2020. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem lelkiserult az aki kutyaval alszik!

Én is csak addig zárnám ki onnan míg nem szobatiszta

2020. jan. 1. 13:51
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
18-as,de nem is normális.
2020. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

Én az első néhány hétben amikor hozzánk került tárva nyitva hagytam a hálóajtót, hadd kóboroljon éjjel ha úgy érzi jónak. Az ágyunk mellé pedig a kis puha fészkét tettem, így ha hallottam hogy ott mocorog csak kinyúltam és meg tudtam simítani, megnyugtatni.

Egyedüli kutyust, tehát ha nem párban vagy többen vannak sosem zárnák el egyedül.

2020. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!