Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó séta útvonalakat...

Tudtok jó séta útvonalakat ajánlani?

Figyelt kérdés
Így, hogy kicsit jobb az idő, szeretném elvinni a kutyámat egy nagy sétára, erdőbe. Városi gyerek vagyok, és egyedül mennék, szóval ha tudtok olyan helyet, ahol biztonságosan sétálhatunk, megosztanátok velem? Elengedni semmiképp nem szeretném.
2020. jan. 1. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem erdő ugyan, de most januárban lesz, én tavaly megcsináltam a nagy kört a kutyámmal. Most is gondolkodom rajta.

[link]

2020. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha Pesten laksz, akkor nagyon mázlista vagy ebből a szempontból, rengeteg túraútvonal, kutyás csapat, bandázás, kutyás programok ott vannak egy köpésre.

Hajógyári-sziget, Margit-sziget, a Pilis tele van túra útvonalakkal. Lesz Májusban a GereChallenge, vagy ott van a Borzoi Power Team, akik minden hónapban mennek arrafelé. Én ezekről mind csak álmodni tudok innen az Alfődről.

2020. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Városi gyerek vagy, városi kutyával. Tehát, csak módjával kezdjétek a túrákat! Nem írtad, milyen kutyád van. (?) Mert nagyon nem mindegy, hogy egy bichon havanese vagy egy doberman!

Ahogy az állatorvosok mondják, nyomott orrú kutyákat ne terheljük, mert ők nehezebben lélegeznek, rosszul tűrik pl. a futást. A kurta lábúak pedig nem bírják a hosszú távokat.

Rövid futáshoz, túrához vizslák, agarak, Jack russel, foxterrier

Hosszabb futáshoz, túrához labrador, golden retriver, Uszkár, ír terrier, közép és óriás schnauzer, Beagle, német juhász, doberman, (nyári meleg kivételével) husky, alaszkai malamut

Nehezebb terepen, vizslák, agarak, Border collie, Belga juhász, német juhász, doberman, óriás schnauzer


Nagy lassú sétákhoz, nehéz terep nélkül a legtöbb közép és nagy testű alkalmas.

2020. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sima erdei sétaútvonalat szeretnék. Nem szeretnék sem futni vele, sem nehéz terepre menni (én sem szeretek másni). Csak kicsit természet közelibb helyen sétálni vele, mint a város közepe. Tacskó amúgy, úgyhogy szeret barangolni.
2020. jan. 4. 03:49
 15/16 A kérdező kommentje:
*mászni
2020. jan. 4. 03:50
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseim tacskói sokat bírnak menni, végülis vadászkutya. Annyi, hogy figyeld, mikor fárad. Ha bírja, meg te is, nyugodtan menjetek nagyobb távokra.

Ajánlom a Margita 344,2 TSE, illetve a Stabil Sport Egyesület szervezett teljesítménytúráit is akár.

2020. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!