Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti naponta hányszor, és...

Ti naponta hányszor, és mennyi időre viszitek le a lutyátok?

Figyelt kérdés
Nekem egy nagyobb testű yorkim van (6kilos kb). Érdekelne mennyi a normális.
2020. jan. 5. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a program. Most munka mellett ráállunk a reggel, munka után azonnal, és este alvás előtt még egy rutinra, a szabadnapok mások, mert akkor változó, mi a program, egész napos túra, futiban játék, bandázás... Ha például egész napos túra van, akkor általában másra nincs igénye a kutyámnak, reggel elindulunk, estére hazaérünk, aztán "ki van ütve" másnap reggelig. Hogy a szokásos hétköznapokon mennyit vagyunk kint, az meg az időjárástól is függ. Nemrég a hideg szélben begyulladt a szeme, erre figyelnem kell, és olyankor amúgy sem szeret sokat kint lenni, akkor bent van több foglalkozás.

A kutyusod meg vagy nem fajtatiszta vagy kövér, de ez már offtopic... [link]

2020. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4,5 kg-s Kis spitzem van. Átlagban 3x visszük le: -7:00 séta a park körül, -15:00 hosszabb futis séta, -22:00 eü séta vacsi után de van, hogy négyszer visszük hétvégente és nyáron. Összesen kb 2 órát vagyunk kint de otthon is rengeteget játszunk vele már amikor hajlandó és nem a kanapén döglik.
2020. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem kover a kutya.. Igen, torzskonyvezett yorki. Picikent kaptuk, es megnott.
2020. jan. 5. 20:38
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Próbálom mindig többre, de csak én sétáltatom, és suli mellett kicsit nehéz. Hétvégén, és suli szünetekbe természetesen többet van lent :)

2020. jan. 5. 20:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Küldenél egy képet róla?

Sose láttam még óriás yorkit!

2020. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak törzskönyves szaporítók is...
2020. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már ilyen óriás yorki mixet :) manapság már mindent el lehet adni yorkinak aminek yorki színe van. Aztán lesz belőle ami lesz, de ne dicsekedjünk azzal hogy mit vettünk, szerintem.
2020. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!