Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kutyám ne...

Mit tegyek hogy a kutyám ne rágja meg a méreg csomagolását?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam hogy a kutyám megrágta a patkányméreg csomagolását.A dobozra az volt írva a kutyák nem rágják meg.Szerencsére nem rágta át a méreg csomagolását,a nejlont ezért nem nyelt le a méregből semmit de engem ez nagyon zavar és nem tudom miért csinálja mert van étele bőven és itala is.Félek hogy egyszer véletlenül lenyel valamennyit vagy nem tudom.Valaki tud segíteni?Nagyon fontos lenne.
2020. jan. 6. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd olyan helyre ahol nem éri el mondjuk?
2020. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ugye tudod hogy az ilyen cuccokat hogy érdemes tárolni? És ha igen, meséld már el hogy került a kutyádhoz? Súgok egy szót amit érdemes megtanulni, mielőtt tragédia lesz belőle: méregszekrény. Ha meg kiteszed, alap hogy olyan helyre ahol a kutya nem fér hozzá.
2020. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet esetleg tudtok mondani olyan helyet ahol lehet ilyet kapni?
2020. jan. 6. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sok helyen, de nem muszáj a páncélszekrény jellegűt megvenni. Jó ha zárható a szekrény (se gyerek, se állat nem fér hozzá ) Lényeges hogy ne párásodjon, sok méreg oldódhat annyitól is, az veszélyes lehet. Persze a legjobb ha fémből van, azt nem lehet feltörni, nem rágja be magát semmi.
2020. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok az értelmi szintedhez Kérdező...
2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!