Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is gáz, hogy a...

Szerintetek is gáz, hogy a kutyusomat a kádban fürdetem?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
A közeli barátok/rokonokra ne hallgass ilyen téren. Több év után is sógorom mai napig el akarja magyarázni, hogy a kutya nem a házba való. Vannak akik ellenállhatatlan vágyat éreznek, hogy az általuk vélt "helyes" útra tereljenek. Engedd el, én töltök neki valamit inni ilyenkor, és megnyugszik.
2020. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Utolsónak legalább van egy rendes intelligens sógora. Nekem is nyugodtan tölthetsz mert maximálisan osztom a véleményét.
2020. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Miért baj?



Nálunk bár zuhany tálca van,de ott fürdik.


Kádunk lenne ott fürdene, máshol hol???


Panelban nehezen is oldanám meg a kinti fürdést.


Ki kell utána domestosszal sikálni és csókolom.

2020. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki kadba furdeti, bar lehet hogy nem a legjobb egy kutyit bent tartani, ee ez normalis.
2020. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
14-es ide ilyen véleményeket szigorúan tilos írni hogy egy kutyát nem biztos hogy bent kellene tartani! Itt csak helyeselni szabad és közzétenni hogy kötelező az állatokkal egy ágyban aludni is, mert másképp le leszel pontozva ha szerencséd van, ha nincs akkor megfenyegetnek! 🤪
2020. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem gáz, csak legyen kitakarítva a kád utánna. Az ismid meg törődjön a saját dolgával.
2020. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!