Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok panelba? ( a többi lent. )

Figyelt kérdés

Aminek lehetőleg nem (vagy csak kevésbé) hullik a szőre.

És hamar tanul.



Előre is köszönöm.:)


2010. júl. 21. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
uszkár.
2010. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Morfologus ***** válasza:
Rövidszörü tacskó. Nagyon tud szeretni és könnyen nevelhető.
2010. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy kutya csak szenved a panelban.
2010. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.



Az előző írónak: vannak olyan kutyák akik szobakutyák úgyhogy azoknak nem hiszem.De persze én is inkább egy kertes házba tartanék kutyát.( meg inkább ott is laknék..;) )

2010. júl. 21. 18:47
 5/14 anonim válasza:

Nézz körül a menhelyeken, mert a gondozók nagyon is tudják, melyik kutyus milyen, hullik-e a szőre, stb.. és megmenthetsz egy kis árva kutyust! Nagyon sok kölyökkutya is van, fajtiszták is!!!

Pl: [link]

És az butaság, hogy a panel lakásba nem való kutya! Ez teljesen gazdifüggő! Ha van időd foglalkozni vele, ha tudod, hogy télen-nyáron sem unsz rá a sétáltatásra, ha van elég pénzed az ellátására, akkor bárhova viheted, örökre hű társad lesz!!!

Amit én javasolnék: uszkár, vagy a westi(west highland terrier) yorkshire terrier! ÉS még sok fajta kutyus van ilyen!

Melyik városban élsz?

2010. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is panelban lakom és van egy Yorkim. Nagyon jól elvan.

Tudom ajánlani neked a Yorkit, Shi tzu-t, Uszkárt, Tacskót, Bologneset, Havaneset.

2010. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ja igen, és melyik okos? Gyorsan tanuló kutya? Leginkább az uszkár!

De bármilyen kutya tanítható megfelelő motivációval(pl. füstölt virsli :)) és sok foglalkozással!! :D

2010. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A yorki-n én is gondolkodtam..talán az lesz de még nem tudom..mindegyik nagyon aranyos.


Köszi a válaszokat :)

2010. júl. 21. 19:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Panelban lakok, és van egy Bison Havanese-ünk. Igaz nem régóta, de 1-2 hasznos dolgot hátha tudok adni.

Nagyon aranyos, kedves, játékos, figyelmes.

kicsi, szerintem ez is fontos: 3-5 kg a max súlya.

Nem hullik a szőre..legalábbis a miénknek..ez is fontos, hogy ne naponta kelljen porszívóznom.

Fontos volt még nekünk, hogy ne egy ugatós kutyafajtát válasszunk, mert sok itt az öreg szomszéd, meg mindenért szólnak, de nem tudom, de a mi kutyánk meg se szólal, na jó ritkán, de elvislehető...ellenben az anyjával, (aki a barátnőmé) állandóan ugat...valószínűleg meg lett nevelve kis korában.

Sétáltatni is kell!


[link]

[link]

Remélem segítettem.

2010. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen.sokat segítettél :)



Köszönöm.

2010. júl. 21. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!