Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya harapása?

Kiskutya harapása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy mi okból alakulhat ki kiskutyánál harapdálás? Nem a játék közbeni harapdálásra gondolok, hanem inkább agressziónak tűnő harapás, például ha valamit nem engedünk neki, akkor odajön és megharap, vagy néha ha csak meg akarjuk simogatni erősen odakap. A kiskutya még csak 11 hetes, 2 hete van nálunk, 2 napja kezdte el ezt csinálni, egyébként semmi egyéb baja nincs.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2020. jan. 14. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Feszegeti a határokat. Agresszió biztosan nincs mögötte, 11 hetesen. Minden kutya ilyen kölyökkorban, most kell vele lejátszani, hogy mit szabad és mit nem, és hol van a határ.
2020. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy biztosan nem agresszió, azért is írtam, hogy annak tűnő.

Nagyon köszi a gyors választ!

2020. jan. 14. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
ra kell szolni, de ne bantsd. esetleg az orrat ovatosan letolod abbol az enyem ertett mikor kicsi volt de utni sosem szabad. esetleg a tenyeszto/orokbeado tud segiteni, esetleg kesobb kityasuli, kutyaovi ha egyedul nem megy a nevelese
2020. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tervezünk menni 12 hetes kortól. :)

2020. jan. 14. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Megfogod tarkójánál,meg hátul a bundáját,felemeled,és elmondod neki,itt nem te vagy a gazda.Ahogy a lába ne éri a talajt egyből rájön hogy tehetetlen.Ezt kell vele párszor megcsinálni.Ha nincs fegyelmezve a fejetekre nől.
2020. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Azért is írtam, mert nem szeretnénk ezt, nagyon aranyos kutyus egyébként, csak két napja van ez az új 'szokása'.

2020. jan. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!