Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes kutyusom nagyon...

11 hetes kutyusom nagyon szomorú, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan rég vettünk egy Husky kutyust, akit 9 hetesen hoztunk el. Éjjel nappal vele vagyunk, nem hagyjuk magára, de 2 hét eltelte után is ugyan olyan szomorú, mint mikor elhoztuk.

Próbálunk vele játszani, de csak néha vevő rá. Inkább lefekszik és fürkészi a helyet, vagy pihen. A tekintette nagyon szomorú, sose mutatja a kutyákra jellemző boldogság jeleit.

Mi a családban megpróbáltunk mindent! Sétálni is mikor elvisszük pár lépés után lefekszik és nem akar tovább jönni. Amikor pedig kutyák vannak körülötte fél (mert csak nagyokkal találkozott eddig), nem megy oda hozzájuk.

Mit tehetnénk? Nem akarjuk, hogy ilyen szomorú legyen. A testvéreiről láttam képeket és videókat, de ők sokkal boldogabbak, nem tudom mit ronthattunk el, hogy a mi pici kutyánk ilyen mélabús.



2020. jan. 17. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet beteg.


Elválasztásnál 1-3 nap amíg szokják az új helyet akkor tűnhet szomorúnak.


De már,hogy 2 hete nálatok van rég meg kellett volna szoknia .


Nem normális,hogy csak úgy van.


Egy kölyök bár sokat alszik,de amikor fent van akkor jön megy,örül,játszik,felfedez,érdeklődik stb

2020. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos nem kell aggódni! 2,5 hét után már nincs semmi baja ^^. Mosolyog, játszik és vidám. Szeirntem csak nehezebben dolgozta fel.( voltunk orvosnál nincs semmi baja)
2020. márc. 2. 00:00
 13/13 A kérdező kommentje:

Orvoshoz is ahhoz az orvoshoz vittük, akit a tenyésztő ajánlott ( sok huskyval foglalkozott már). És már futkarzik, érdeklődik, fedezi a nagy világot ^^.

( kicsit későn írtam. De miután elhoztuk rá 2.5 hétre jött meg a kedve.

2020. márc. 2. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!