Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bent lehet hagyni télen a...

Bent lehet hagyni télen a kutyákat az autóban?

Figyelt kérdés
Hazafelé mentem,mikor láttam, hogy két kutya ugat az autóban. Ilyen hidegben bent lehet őket hagyni?

2020. jan. 19. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Miért, szerinted megfagynak?
2020. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát attól függ milyen fajták, ha rövidebb szőrűek azokat azért nem célszerű,de nagyobb szőrű fél órától nem fog megfagyni. Hideget valamivel a kutyák jobban bírják mint a nyári hőséget.
2020. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

1. vagyok.


Csak jelzem, hogy manapság a normálisabb autókban állóhelyzeti fűtés és hűtés.


Azaz nyáron sem kell sipítozni, hogy hőgutát kap az eb, mert hiába nem jár a motor, attól még megy a klíma bent.

Rokonom kocsiját ezért törte be egy NAGYÁLLATVÉDŐ, egy pláza parkolóban, aztán lesett a tag, mikor ment a rendőrségi idézés.

2020. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak ez egy nem olyan normális környék (VIII.kerületen belül), s nagyon hangosan ugattak mindketten. Meg azért a neten is olvasni, hogy azért nem tesz jót nekik. Köszi a válaszokat!
2020. jan. 19. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Eresztette volna őket szélnek, csak mert beszalad valahova egy félórára?
2020. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, rotim van -RÖVID SZŐRŰ - mégse fagy meg ha a befűtött kocsiba hagyom fél órára télen is, résnyire lehúzott ablaknál! Nem kell már át esni a paci túl oldalára a nagy állatmentő szerepében! Ha azok a kutyák fél napig, egész éjszaka a kocsiban vannak, akkor lehet sipákolni! És kell is! Tehát kérdező, menj vissza, ha még mindig a kocsiba vannak zárva, értesítsd a rendőrséget!
2020. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Középhosszú szőrű keverékem van. Múltkor mikor vele már végeztem a kutyasuliban, de a másiknak kezdődött a foglalkozás a kocsiban hagytam. Láss csodát, nem esett baja. Így is volt egy jó 15 fok a kocsiban, szóval nem fagyott meg.
2020. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell ezt a témát túlzásba vinni. Én is benhagytam múltkor a kutyám kb 15 20 percre és?
2020. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? Nyilván egy yorkie nem bír ki 3-4 órát egy fűtetlen kocsiban, de egy kinti/hosszúszőrű kutya simán elvan egy ideig, amíg a gazda beugrik a boltba vagy elintéz valamit.
2020. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás versenyeken teljesen átlagos, hogy télen a kocsiba hagyjuk a kutyákat. Fűtés nélkül is melegebb van/lesz ott, mint ha kivinnénk magunkkal a pálya szélére. Ruhát persze ad rájuk mindenki és jó meleg takarókkal kibéleli, lefedi a ketreceket is. Ha mi kibírjuk, hogy egész nap kint vagyunk, akkor egy kutya miért ne bírná? Hideg esetén nem úgy működik egy zárt doboz, mint meleg esetén, hogy sokkal hidegebb lesz benne, mint a környezete....
2020. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!