Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ekkora baj, ha nem...

Miért ekkora baj, ha nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés
Igazából már kiskoromban észrevettem, hogy ameddig a barátaim bármiféle kutyát meglátnak, majdnem elolvadnak, de belőlem kb. semmi reakciót nem vált ki, kb. pont annyit, mintha egy plüssállatra néznék rá. Elég sok állatot tartottam már (kaméleon, leopárd gekkó, papagájok, halak, teknős, tarisznyarák stb), de valahogy a kutyákat soha sem szerettem. Meg kicsit szerintem már idegesítő az is, ahogy a sok kutyás elhordja mindennek azokat, akik nem szeretik a kutyákat, és úgy csinálnak, mintha valami előírás lenne, hogy szeretni kell őket. A másik, ami még rátett egy lapáttal, hogy a tesóm kb. elhanyagolta a kutyáját, és nekem kellett vele mindent csinálni, mikor nekem alig volt rá időm, és én amúgy sem akartam azt a kutyát.. De miért ekkora baj ez? Szerintem már inkább unalmas, hogy ez az egész kutyás dolog mennyire túl van tolva..
2019. dec. 30. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az idióta kutyásoknak baj csak, velük nem kell foglalkoznod. A normálisabb kutyásokat, és a kutya nélkülieket nem érdekli, hogyan viszonyulsz a kutyákhoz.
2019. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem piszkálod a normális kutyatartókat és nem bántod a kutyákat, akkor nem baj. Én meg nem bízok a macskákban, madaraim vannak (kutya mellett), de ez annyiban kimerül, hogy én nem tartok macskát.
2019. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állatot soha nem bántanék, akármilyenről van szó, a kutyatartókból meg csak azokat nem szeretem, mint amilyenekről írtam.
2019. dec. 30. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Én a harci kutyákat nem kedvelem,finoman szólva.Azok az emberek is furcsák(nem akarok sértő szót használni),akik egy ágyban alusznak velük+a gyereküknek tekintik.A normális kutyásokkal semmi probléma nincs,viszont ők vannak kevesebben.
2019. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, csak ne tarts kutyát.


Egyébként én kutyás vagyok. Nagyon. Jó sok kutyás ismerőssel. Soha, egyikük sem hordta még el azokat semmifélének, akik nem szeretik ezt a fajt. Sőt, én kifejezetten rosszul vagyok tőle ha pl. idegen ember akarja megsimogatni a kutyámat, vagy ha gügyög neki, pláne, hogy 40 kg-os bull típusú, még csak nem is az a mindenki szerint cuki szőrgombóc

Szóval ez az általánosításod kissé bicskanyitogató, de az nem, hogy nem szereted a kutyákat.

2019. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs bajom azzal aki nem szereti őket.

Mivel ilyen ismerősöm nincsen.


Akik nem kedvelték a kutyákat,lekoptak az ismeretségi körömből,ennyi,de talán 2 ember volt.


Én a macskákat nem szeretem.

2019. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!