Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fajta kutyád van,...

Olyan fajta kutyád van, amilyet szeretsz/szerettél volna?

Figyelt kérdés

Nekem egy Magyar vizsla az álmom, de tacskóm van. :)

Milyen fajtád van most vagy milyen fajtát szeretnél?


2010. júl. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 (L) Bella (L) ***** válasza:

Nekem borderem és máltaim van. Mindkét fajtát imádom.

Ha lenne egyszer annyi pénzem egy fáraókutyát elfogadnék, mert nagyon különleges:)

2011. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, igaz kellett rá jó pár évet várnom..Golden Retriever
2011. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem már tizenévesen a border volt az álmom, de a szüleim miatt (akik egyébként szeretik a kutyákat, de ekkora nagy felelősségben nem támogattak volna akkor) és a komoly tanulásom miatt (jó helyen végeztem, nagyon sokat tanultam) ezért még nem vállaltam be. Mióta külön élek a szüleimtől a barátommal, két border büszke tulajdonosa lehetek, így nagyon boldog vagyok :)
2011. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 habibi válasza:
én mindig is dalmatára vágytam, de keverékem volt és van is, de megvagyok vele maximálisan elégedve, ő a szíve csücske, nagyon szeretem, jobb és megértőbb társat nem is kívánhatnék.
2011. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Igen :) már 4-5 évesen kinéztem magamnak a tacsikat. emlékszem, néztem egy kutyás újságot, aztán láttam benne egy tacskós képet, odarohantam a mamámhoz, és újságoltam, hogy nekem ilyen kutyus kell, mire ő: "ilyen hosszú, görbelábú?", mire én hatalmas vigyorral a számmal, büszkén válaszoltam, hogy "igen!"

mostmár boldog tacsitulajdonos vagyok, lassan egy éve :) Nem bántam meg, hogy ilyen sokat kellett rá várnom és a távolból csodálnom őket (16 vagyok) - visszagondolva mostanra értem el oda, hogy rendesen legyen időm és olvasottságom hozzá.


a másik álmom pedig egy border collie, imádom őket, főleg a blue merle példányokat, de nem hiszem, hogy egy olyan pörgős kutyával meg tudnék birkózni, úgyhogy az még egy ideig (vagy örökre) csak álom marad :)

2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim válasza:
igen. :) beaglem van :)
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
2 Bichon Havanese és 1 Sarplaninac őket is imádom :))  de majd egyszer egy aussiet szeretnék :)
2011. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

Első kutyám,sose felejtem el egy tacsi-labrador keverék volt 14 évig volt velünk (befogadták anyuék) lassan 3 éve h elment :(

Pároméknál 2 magyar vizsi volt,őket is imádtam,csodálatos kutyák,a fiatalabbik idén januárban ment el rákban :(. Van egy labradorunk aki átkerült a nagymamától,ő 9 éves,és van egy 10 hónapos erdélyi kopónk,ül a kapuban 2 hónapja,beengedtük,imádjuk...Vizsla,kopó,labrador,golden,argentin dog,ők a kedvencek

2011. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
vagyis ült a kapuban :)
2011. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 hencsi98 válasza:
Igen van,Berni pásztor a fajtája :)
2012. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!