Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fajta kutyád van,...

Olyan fajta kutyád van, amilyet szeretsz/szerettél volna?

Figyelt kérdés

Nekem egy Magyar vizsla az álmom, de tacskóm van. :)

Milyen fajtád van most vagy milyen fajtát szeretnél?


2010. júl. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

Én munkára néztem ki, hogy melyik lenne a legjobb. Fél évet vártam miután beszéltem a tenyésztővel.

Most két Dogo Canariom van és egy mentett mix.

2011. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 Stupek Szabina válasza:

Nem:/

Én Beagle-t szerettem volna és Jack Russellem lett:/


De ez sokkal jobb mint a Beagle, mert nem nő meg akkorára,és Maga a testalkata is tömzsibb:) Én teljesen meg vagyok elégedve vele:)

2011. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
keverék. :) mert belőle csak 1 van!
2011. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

Nekem kis koromban (10-13 évesen)egy német juhász volt a nagy álmom.Vagyis a kedvenc fajtám volt,de annyira szerettem volna egy kiskutyát,hogy teljesen mind1 lett volna a fajtája :)

Azóta volt egy német juhász-rotweiler keverékem,de elpusztult fél évesen mérgezésben,4-5 éve :(

Most egy kaukázusi keverékem van és amióta ő megvan,szinte eszembe sem jut,hogy valaha német juhász volt az álmom...kaumániás lettem ^^ meg az északi típusú kutyák vonzanak még,de ha Démon (a kutyám :))már nem lesz mellettem,mindenképpen menhelyről fogok életet menteni akár fajtatiszta lesz,akár nem :)

hiszek abban,hogy ha egyszer választanom kell egy menhelyen,meg fogjuk találni egymást :D

2011. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

12:49-nek.

A sintér telepeken,és a menhelyeken is van fajtatiszta nj.


Mi a sintér telepen akadtunk rá, utóbb derült ki amikor már nálunk volt, hogy tk.-ett:


Sitten:

[link]


Nálunk kikupálva:

[link]

2011. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:

Igen!

nekem Pit Bullom van:)

2011. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Igen, egy gyönyörű és okos keverék kutyuli:)
2011. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Nekem most egy mopsz-tacsi keverékem van,előtte angol cocker spánielem volt 12 évig.Szeretnék még majd egyszer megint egy spánielt,vagy egy westie-t.
2011. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
13:13,tudom,hogy vannak ott is nj-k,de mint leírtam,már egyáltalán nem fontos,hogy németjuhász legyen a kutyus :)
2011. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

14:18.

Értem csak írtad a végén, hogy majd egyszer egy menhelyről nj. nézel majd.

Csak azért írtam és linkeltem, mert nem nehéz ráakadni. :-)

Igaz a menhelyeken már rehabilitálva vannak, sintér telepről meg lehet, hogy eleinte félni fog vagy hasonló.

2011. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!